هدر موبایل
1389/05/30 15:54:00
سرویس سیاسی

کوچکترین اقدام نظامی علیه ایران امنیت منطقه را تحت الشعاع قرار می دهد

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن اظهارات مقامات اسرائیلی و آمریکائی مبنی بر تهدید نظامی ایران همزمان با راه اندازی نیروگاه بوشهر،خاطر نشان ساخت: کوچکترین اقدام نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران امنیت منطقه را تحت الشعاع قرار خواهد داد.

"پرویز سروری" نماینده مردم تهران ،ری،شمیرانات و اسلامشهر در گفتگو با خبرنگار خانه ملت،اظهار داشت:رژیم غاصب اسرائیل می داند که در جایگاهی نیست که چنین اقدامی علیه جمهوری اسلامی ایران انجام دهد.

وی تصریح کرد:جمهوری اسلامی ایران دارای قدرت مرگباری برای مقابله با هرگونه اقدام احتمالی آمریکا واسرائیل است و  دشمنان باید بدانندکه کوچکترین اقدامی از سوی آنها ازطرف ایران بی پاسخ نخواهد ماند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود:اسرائیل و حامیانش باید بدانند که ایران عراق یا سوریه نیست که بتوانند هر شرایطی را به او تحمیل کنند.

سروری با بیان اینکه کوچکترین اقدام نظامی علیه ایران،امنیت منطقه را تحت الشعاع قرارخواهد داد،تصریح کرد:اسرائیل بهتر است به جای تحریک و تهدید علیه ایران به منافعش فکر کند،چرا که هر موشکی که اسرائیل به سوی ایران پرتاپ کند با موشکی از سوی ایران پاسخ داده خواهد شد .

نماینده مردم تهران به سیاست های دوگانه آمریکا در مورد جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: آمریکا و همدستانش مسیر دوگانه‌ مذاکره و تحریم را در ارتباط با ایران در پیش گرفته اند در حالیکه باید بدانند این سیاست هیچ گاه در مورد ایران پاسخ نخواهد داد.

وی به اظهارات مقام معظم رهبری در خصوص مذاکره با آمریکا اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: همانطور که رهبری عزیز فرمودند ایران پای هر مذاکره‌ای را امضا نخواهد کرد و با هر کسی هم مذاکره نمی کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد: تنها تغییر رفتار آمریکا می تواند زمینه‌ای برای تغییر موضع ایران در خصوص مذاکره با آمریکا فراهم کند.

وی با تاکید براینکه مذاکره با آمریکا تنها با اذن رهبری انجام خواهد شد اظهار داشت: درشرایطی که آمریکائی‌ها تحریم و قطعنامه علیه جمهوری اسلامی ایران صادر می کنند نباید انتظار داشته باشند شرایط مذاکره فراهم شود.

سروری گفت: مطمئنا این تحریم ها و تهدیدها منجر به تیره شدن فضا و دور شدن از شرایط مذاکره خواهد شد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه آمریکا و حامیانش بهتر است مسیرهای دوگانه را کنار بگذارند،تصریح کرد: اگر به دنبال مذاکره با ایران هستند باید شرایط برد - برد را برای مذاکره فراهم کنند تا جمهوری اسلامی را متقاعد به انجام مذاکره کنند .

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet