ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1387/02/10 14:27:00
سرویس سیاسی
رئیس مجلس خطاب به نمایندگان استان فارس:

فقط نمایندگان شیراز فردا برای استقبال از مقام معظم رهبری بروند

رریس مجلس در آستانه سفر مقام معظم رهبری به استان فارس گفت: استان فارس ۱۸ نفر نماینده دارد. لذا اگر دوستان بخواهند به مناسبت فردا به مجلس تشریف نیاورند با توجه به تعداد نمایندگانی که امروز در جلسه حاضر بودند ممکن است جلسه فردا به حد نصاب نرسیده و دچار مشکل شود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، غلامعلی حدادعادل افزود: خواهش می کنم فقط نمایندگان شیراز فردا برای استقبال از مقام معظم رهبری بروند و بقیه نمایندگان در موقع ضرورت و زمانی که رهبری به شهرستان آنها سفر می کند به استان فارس بروند و آن موقع هم که قرار است مقام معظم رهبری با همه نمایندگان جلسه داشته باشد طبیعی است که همه نمایندگان فارس باید در آنجا حضور داشته باشند.

حدادعادل خاطرنشان کرد: خواهش می کنم فردا همه نمایندگان نروند و به این جهت کاری نکنند که مجلس از نصاب بیفتد و ما نتوانیم جلسه علنی را برگزار کنیم. همانطور که مقام معظم رهبری بارها گفتند مجلس باید منظم باشد و نمایندگان در جلسه حضور داشته باشند. ایشان راضی ترند که نمایندگان در مجلس باشند و مجلس کار خود را ادامه دهد. یعنی اگر بخواهیم بین حضور در مجلس و استقبال از مقام معظم رهبری تصمیم بگیریم و بخواهیم نظر مقام معظم رهبری را رعایت کنیم قطعا رهبری به حضور در مجلس اولویت می دهند و ترجیح می دهند که مجلس تشکیل شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet