هدر موبایل
1389/05/30 18:31:00
سرویس سیاسی
کرمی‌راد اظهارات سخنگوی وزارت کشاورزی را تکذیب کرد

هیچ توافقی میان طراحان استیضاح و وزیر کشاورزی صورت نگرفته است

**طراح اصلی استیضاح وزیر جهاد کشاورزی گفت: هیچ توافقی میان طراحان استیضاح و وزیر جهاد کشاورزی نشده و دروغ‌ها در این زمینه باعث تشویق استیضاح کنندگان به انجام استیضاح می‌شود.

"محمد کرمی راد" نماینده مردم کرمانشاه در مجلس در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت  با انتقاد از اظهارات سخنگوی وزارت جهاد کشاورزی مبنی بر اینکه در جلسه میان طراحان استیضاح و وزیر، 13 نفر از 14 نماینده قانع شدند، گفت: در جلسه ای که در روز چهارشنبه گذشته در مجلس با حضور اعضای هیئت رئیسه برگزار شد، اصلا بحث قانع شدن یا قانع نشدن مطرح نبوده؛ بلکه طراحان استیضاح تنها بخشی از 30 محور استیضاح را مطرح کرده و قرار شد تا وزیر در جلسه روز دوشنبه که در همین ارتباط تشکیل می شود، پاسخهای لازم را ارائه کند.

وی از مسئولین وزارت جهاد کشاورزی خواست تا از هرگونه فرافکنی، جوسازی و دروغ پراکنی خودداری و اگر مستنداتی دارند در جلسه روز استیضاح در صحن مجلس مطرح کنند.

طراح اصلی استیضاح وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: بدیهی است اینجانب در روز دوشنبه در جلسه با وزیر مصاحبه و اظهارات دروغ سخنگوی وزارت جهاد کشاورزی را مطرح خواهم کرد و همین موضوع موجب تقویت استیضاح خواهد بود و این دروغها بر باور استیضاح کنندگان و عزم واراده آنها تاثیر بیشتری خواهد داشت.

سخنگوی وزارت جهاد کشاورزی در مصاحبه ای اعلام کرد که 14 نماینده حاضر در جلسه روز چهارشنبه با وزیر 13 نماینده قانع شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet