هدر موبایل
1389/05/30 19:12:00
سرویس اقتصادی
شعبانی به خانه ملت خبر داد:

تعین پنج نقطه برای احداث کارخانه خودروسازی در کردستان

**نماینده سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس گفت: برای احداث کارخانه خودروسازی سایپا در کردستان پنج نقطه تعیین شده که بزودی برای احداث کارخانه در یکی از این نقاط تصمیم قطعی گرفته خواهد شد.

"امین شعبانی" نماینده سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه مقام معظم رهبری 2 سال پیش در سفر به استان کردستان بر ایجاد صنایع بزرگ و مادر در استان و ایجاد اشتغال تاکید کردند، گفت: به دلیل عدم اجرای مصوبات استان اینجانب از علی اکبر محرابیان وزیر صنایع و معادن سوال کردم که وزیر در کمیسیون صنایع و معادن مجلس حاضر و در نهایت مقرر شد تا هیئتی مرکب از 2 عضو کمیسیون، 2 معاون وزیر  و مدیرعامل سایپا جهت مکان یابی برای احداث کارخانه سایپا با ظرفیت تولید سالانه 50 هزار خودرو در استان به کردستان سفر کنند.

وی افزود: پیش از اعزام این هیئت به استان، پنج شنبه گذشته قائم مقام سایپا و اینجانب بازدیدی از استان داشتیم که پنج نقطه برای احداث کارخانه پیشنهاد شد. همچنین جلسه ای با استاندار برگزار شد.

نماینده سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس تصریح کرد: سه نقطه در منطقه بین دیواندره و سقز، در سنندج یک نقطه و بین بیجار و دیواندره هم یک نقطه پیشنهاد شد که تصمیم نهایی پس از سفر هیئت به استان گرفته خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet