هدر موبایل
1389/05/31 08:32:00
سرویس صحن

دستور جلسه علنی یک‌شنبه 31 مرداد

**دستورکارهای دویست و بیست و ششمین جلسه علنی هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، دستورکارهای جلسه علنی روز یک‌شنبه 31 مرداد ماه مجلس که از سوی "جهانبخش محبی‌نیا" عضو هیات رییسه قرائت شد، به این شرح است:

1- گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره طرح اصلاح تبصره 4 قانون برقراری حقوق وظیفه یا مستمری بازماندگان آن دسته از مهاجران و کسانی که به مناطق جنگی مراجعت کرده اند و به علت برخورد با مواد منفجره، ‌معلول یا فوت می شوند، ‌مصوب 21/ 06/ 1372،‌ اعاده شده از شورای نگهبان قانون اساسی.

2- گزارش کمیسیون فرهنگی درباره طرح الحاق یک تبصره به ماده 12 قانون حمایت حقوق مولفان، مصنفان و هنرمندان، ‌مصوب 1348،‌ اعاده شده از شورای نگهبان قانون اساسی.

3- انتخاب یک نفر از کمیسیون اقتصادی و یک نفر از کمیسیون اجتماعی به انتخاب مجلس شورای اسلامی به عنوان ناظر در شورای عمومی موسس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان.

4- گزارش کمیسیون نظارت و پیگیری اجرای اصل 44 قانون اساسی درباره طرح تفسیر اجرای ماده 35 قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم و اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، ‌مصوب 1386.

5- گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور درباره لایحه اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب1375 و اصلاحات بعدی آن.

6- گزارش شور دوم کمیسیون قضایی و حقوقی درباره لایحه حمایت خانواده.

7- گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره لایحه موافقت نامه همکاری و هماهنگی امنیتی میان جمهوری اسلامی ایران و سلطنت عمان. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet