خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/05/31 10:18:00
سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس:

ابلاغیه بیمه کارگران ساختمانی رکود در بخش مسکن را رقم می‌زند

**سخنگوی کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:ابلاغیه جدید دولت درخصوص بیمه کارگران ساختمانی و صدور پروانه شهرداری تنها رکود در بخش ساخت و ساز کشور را دامن می‌زند.

"محمدرضا حسین نژاد" نماینده شیروان در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: اگر ابلاغیه جدید دولت در خصوص بیمه کارگران ساختمانی همچنان تداوم یابد موجب می‌شود قیمت ساخت مسکن به دلیل افزایش 30 برابری بیمه کارگران با رکود همراه شود.

وی خاطرنشان کرد: ابلاغیه جدید دولت به طور حتم تاثیر مستقیمی در مسکن مهرخواهد داشت و موجب می‌شود این پروژه‌ها که چشم امید بسیاری به آن است به خاموشی گراید.  

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: مقرر شد کمیسیون عمران مجلس موضوع بیمه کارگران ساختمانی را در کارگروه ویژه‌ای مورد بحث قرار دهد.

سخنگوی کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در گذشته مجریان ساختمانی تنها یک رقم ناچیزی را به عنوان بیمه پرداخت می‌کردند که ارتباطی به بیمه فوت و بازنشستگی نداشت اما در ابلاغیه جدید دولت این موضوع بین ضریب 0 تا 4 و اعمال سطح زیربنای ساختمان در قیمت منطقه‌ای در نظر گرفته شده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی یادآورشد: ضریب 4 درصد تنها یک سوم هزینه‌های کارگران را تامین می‌کند که این خود نشان‌دهنده ناپختگی ابلاغیه به شمار می‌آَید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet