عید سعید فطر
1389/05/30 16:03:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سخنگوی کمیسیون اصل نود:

راه‌اندازی نیروگاه بوشهر فرصتی برای گسترش استعدادهای کشور است

**سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، سوخت‌گذاری نیروگاه هسته‌یی بوشهر را به مردم و مسوولان تبریک گفت و ضمن انتقاد از تاخیرها و چالش‌های پیش آمده بر سر راه‌اندازی این نیروگاه، علت این تاخیر را مقابله استکبار جهانی با نظام جمهوری اسلامی بر سر منافع‌شان عنوان کرد.

حسین اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در کشورهایی که مورد لطف آمریکا و شیاطین هستند راه‌اندازی چنین نیروگاهی شاید در عرض یکسال انجام شود، اما استکبار جهانی سنگ‌اندازی‌هایی کرد که این اقدام قانونی و قرارداد بین‌المللی به عقب بیفتد تا حلاوت و شیرینی راه‌اندازی آن را از ملت ایران بگیرند و آن را به کام ملت تلخ کنند.

وی افزود: قطعا اگر ایران قبول می‌کرد که دشمنان بر سر سفره نظام جمهوری اسلامی باشند آنها هم بر سر راه ملت ایران سنگ‌اندازی نمی‌کردند، اما چون انقلاب اینها را از سرسفره بلند کرده و بیرون کرده است آنها چنین شیطنت‌هایی می‌کنند.

نماینده‌ی مردم ساوه در خانه‌ی ملت، خاطرنشان کرد: البته ما این را یک فرصت تلقی می‌کنیم و همان‌طور که تحریم‌ها فرصتی برای پالایش استعدادمان بود می‌توانیم با استفاده از این فرصت استعدادمان را گسترش دهیم و به سمت استقلال و شعارهای آرمانی جمهوری اسلامی برویم و به حول و قوه‌ی الهی مقابل‌شان بایستیم.

این عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه کشورمان، خاطرنشان کرد: قطعا اگر آنها تاکنون می‌توانستند، علیه ایران اقدامی انجام می‌دادند اما آنها می‌دانند که با توجه به مجموعه صنایع دفاعی، ما آمادگی داریم با رژیم صهیونیستی مقابله کنیم، لذا آنها حتی از آمریکایی‌ها می‌خواهند به ایران کاری نداشته باشند. مبادا ایران واکنشی نشان دهد. این تهدیدات هم صرفا شعار است و در عمل محقق خواهد شد. ضمن این‌که ما چندان هم بدمان نمی‌آید که سلاح‌های دفاعی‌مان را آزمایش کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet