ایام محرم 1398
1389/05/31 11:20:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پزشکیان:

اگر افراد به قانون پایبند باشند،وحدت تقویت خواهد شد

**نماینده مردم تبریز گفت: همه باید به قانون پایبند باشند بر این اساس اگر تمام افراد این مسئله را رعایت کنند وحدت در کشور بیش از گذشته تقویت خواهد شد.

مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس در گفت‌وگو با فارس، ضمن تاکید بر لزوم تقویت هر چه بیشتر وحدت میان قوای کشور اظهار داشت: همانطوری که قبلا اعلام کرده‌ایم مسئله وحدت اصلی‌ترین مسئله در کشور است که به این مسئله در وصیت حضرت علی (ع)، اصول امام خمینی (ره) و آموزه‌های قرآن هم اشاره شده است.

وی با بیان اینکه تقویت وحدت در شرایط کنونی واجب‌تر از نماز و روزه است، افزود: اگر ما نتوانیم وحدت را در کشور ایجاد کنیم هر چقدر هم که دارای قدرت باشیم به جایی نخواهیم رسید چرا که اختلاف قدرت را ضایع می‌کند.

پزشکیان ادامه داد: اگر قصد داریم که انقلاب و مملکت خود را حفظ کنیم اول باید وحدت را حفظ کنیم، ولی اگر قرار باشد که هر کسی حرف خود را بزند و بعد هم انتظار داشته باشیم که دیگران سخنان ما را تکرار کنند هیچ وقت وحدت ایجاد نخواهد شد.

نماینده مردم تبریز تاکید کرد: وحدت زمانی به وجود می‌آید که هر یک از طرفین مقداری کوتاه بیایند تا در نهایت بتوان به وحدت مورد نظر دست یافت، در غیر این صورت اگر هر کس تنها حرف خود را تکرار کند، هیچ گاه به وحدت دست نخواهیم یافت.

پزشکیان ادامه داد: سیاستمداران بزرگ کشور و چرخانندگان اصلی کشور و کسانی که در راس امور قرار دارند باید شروع کننده ایجاد هر چه بشتر وحدت در کشور باشند.

وی افزود: ما حاضریم اعلام کنیم که آماده‌ایم تا در هر جای این کشور به هر شکل ممکن خدمت کنیم بدون اینکه بخواهیم به مسائل حاشیه‌ای توجه داشته باشیم.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس گفت: اگر قصد داریم مشکلات مردم را حل کنیم نباید سلیقه‌ای عمل کنیم چرا که رسیدگی به مشکلات مردم اصل است، بر این اساس نباید سلیقه افراد مختلف مبنا قرار گیرد.

پزشکیان با بیان اینکه متاسفانه برخی مسئولان در حال حاضر سلیقه‌ای عمل می‌کنند، اظهار داشت: مهمترین بحث این است که همه باید به قانون پایبند باشند بر این اساس اگر تمام افراد این مسئله را رعایت کنند وحدت در کشور بیش از گذشته تقویت خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet