هدر موبایل
1389/05/31 11:22:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
الهیان:

تبعیت از فرامین رهبری در تحقق گفتمان پیشرفت و عدالت ضروری است

**عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تبعیت از فرامین رهبری برای مسئولان در تحقق گفتمان پیشرفت و عدالت را ضروری دانست و گفت: قوای سه‌گانه در کنار استقلال و اختیارات ویژه خود باید حول یک محور به اتحاد دست یابند که در جامعه اسلامی ما این محور، ولایت فقیه است.

زهره الهیان نماینده مردم تهران در گفت‌وگو با فارس با اشاره به جایگاه وحدت اصولگرایان در تحقق گفتمان پیشرفت و عدالت، گفت: در دهه پیشرفت و عدالت که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده همدلی و همراهی مسئولان در فضای مسموم تبلیغاتی علیه جمهوری اسلامی باید منجر به کاهش اختلافات و تفرقه در میان قوای سه‌گانه ‌شود.

وی اضافه کرد: وحدت در جامعه باید حول محور ولایت فقیه باشد و تبعیت مسئولان به ویژه از جریان اصول‌گرایی از اوامر رهبری، همسویی و همدلی در کنار وحدت را به حداکثر می‌رساند.

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، تصریح کرد: در شرایطی که جمهوری اسلامی در رقابت با کشورهای دیگر برای توسعه پایدار و تعالی اسلامی کوشش می‌کند، استفاده از تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها موجود الزامی است و قوای سه‌گانه با استفاده از این ظرفیت‌های خود در جهتی عمل کنند تا بتوان الگویی مناسب به نام نظام جمهوری اسلامی برای سایر کشورهای اسلامی تبیین کرد.

الهیان با اشاره به اینکه اختلافات موجب عدم دستیابی به اهداف انقلاب اسلامی خواهد شد، اظهار داشت: اگر ظرفیت‌های انقلاب اسلامی به جای آنکه در سایه وحدت در جهت توسعه پیشرفت و عدالت به کار گرفته شود در جهت خنثی کردن ظرفیت‌های همدیگر به کار رود، خسارت‌هایی را به نظام وارد خواهد کرد.

وی در ادامه افزود: در حالی که نظام اسلامی از سوی کشورهای غربی و نظام سلطه دائم مورد تحریم قرار می‌گیرد، مسئولان و نمایندگان مجلس باید تمام تلاش خود را در جهت اجرای سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری و اهداف انقلاب به کار گیرند که تحقق این موضوع نیاز به همدلی و همفکری مسئولان دارد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تبعیت از فرامین رهبری در تحقق گفتمان پیشرفت و عدالت را ضروری دانست و گفت: قوای سه‌گانه در کنار استقلال و اختیارات ویژه خود باید حول یک محور به اتحاد دست یابند که در جامعه اسلامی ما این محور، ولایت فقیه است که سکاندار کشتی انقلاب اسلامی است.

الهیان در پایان تاکید کرد: در مسیر پرخطر و طوفان‌های پرتلاطم در طول سال‌های انقلاب برای همگان ثابت شده که ولایت فقیه می‌تواند کشتی انقلاب را در دریای پر تلاطم از چالش‌ها در جامعه بین‌المللی به ساحل نجات نزدیک کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet