خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/05/31 12:12:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی با نفی احتمال هرگونه مذاکره مقامات ایرانی با آمریکا:

مذاکره با آمریکا به معنای بازکردن باب توقعات و طلبکاری‌های آنهاست

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی گفت: در هیچ یک از مسائل مورد اختلاف ایران و آمریکا،با آمریکایی ها مذاکره نخواهیم کرد چرا که در منطق آنها مذاکره معنا و مفهوم حقیقی ندارد و فقط ابزاری برای تحمیل خواسته هایشان به شمار می رود.

سیدعلی آقازاده رافساری نماینده مردم رشت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهارداشت:ایران و منابع غنی آن جایگاه ویژه ای در جهان دارد به همین دلیل آمریکا در هر برهه زمانی با پروژه های مختلف نگاه طمع آمیز به ایران داشته است.

وی افزود:دولت آمریکا به بی تأثیر بودن فشارها علیه ایران اقرار کرده و متقاعد کردن کشورهایی نظیر چین را برای تحریم علیه ایران بسیار سخت و حتی دور از دسترس دانسته است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه آمریکا باید از نردبان پوسیده ابرقدرتی پایین بیاید و تهدید را کنار بگذارد، اذعان داشت:در هیچ یک از مسائل مورد اختلاف ایران و آمریکا، با آمریکایی ها مذاکره نخواهیم کرد چرا که در منطق آنها مذاکره معنا و مفهوم حقیقی ندارد و فقط ابزاری برای تحمیل خواسته های خود برطرف مقابل به شمار می آید.

آقازاده در پایان افزود:مذاکره با آمریکا چه در قضایای مربوط به نیروگاه بوشهر و چه در مسائل دیگر به معنای باز کردن باب توقعات و طلبکاری های آمریکا است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet