هدر موبایل
1389/05/31 13:57:00
سرویس سیاسی
اکرمی در گفتگو با خانه ملت:

تهدیدات خللی در عزم و اراده ملی ما وارد نخواهد کرد

**نماینده مردم تهران با تاکید بر اینکه تهدیدات دشمنان خللی در عزم و اراده ملی به وجود نخواهد آورد گفت: جمهوری اسلامی ایران با رهبری مقام معظم رهبری این برهه زمانی را نیز با موفقیت پشت سر خواهد گذاشت.

"سیدرضا اکرمی "نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در گفتگو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: خوشبختانه مقاومت سه دهه صبر و شکیبایی مسلمانان و مردم در روزهای ماه مبارک رمضان نتیجه داد و نیروگاه اتمی بوشهر راه اندازی شد.

وی افزود: این مساله نشان از آن دارد که جمهوری اسلامی ایران بر هر موضوع اساسی و بنیادین که با استقامت و پشتکار دنبال کنیم خواهیم رسید.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه تهدیدات امریکا و اسرائیل علیه فعالیت های صلح آمیز ایران هیچگاه بر عزم و اراده ملی ما تاثیر نخواهد گذاشت، تصریح کرد: این تهدیدات تنها یک جنگ روانی علیه کشور و ملت ماست و ما در طول این سه دهه از این تهدیدات بسیار دیده و شنیده ایم اما مثل گذشته با رهبری مقام معظم رهبری این برهه زمانی را با موفقیت پشت سر خواهیم گذاشت.

اکرمی گفت: ما 8 سال دوران جنگ دفاع مقدس را با مقاومت و صبر و با موفقیت پشت سر گذاشتیم و مطمئنا این تهدیدات و تحریم ها را هم نمی تواند ما را از اهداف و آرمانهایمان دور کند.

نماینده مردم تهران اظهار امیدواری کرد ملت ایران با هوشیاری و آگاهی مثل گذشته در صحنه حضور داشته باشند و در کنار رهبری و مسئولان توطئه های دشمنان را خنثی کنند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet