حلول ماه ربیع الاول
1389/05/31 14:50:00
سرویس سیاسی
نماینده مریوان:

طرح 22 سوال از وزیر نشانه بی‌توجهی وی به مشکلات است

**رئیس کمیته آب کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح ۲۲ سوال از سوی ۲۰ نماینده از وزیر نیرو به معنای بی توجهی وزیر به مشکلات آب و برق مناطق مختلف کشور است.

"اقبال محمدی" نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به طرح 22 سوال از سوی 20 نماینده از "مجید نامجو" وزیر نیرو که در دستور کار روز سه شنبه کمیسیون کشاورزی مجلس قرار دارد،گفت:پنج نماینده از 20 نماینده سوال کننده از خود کمیسیون کشاورزی مجلس هستند و این بیانگر آن است که وزیر حتی به مسایل و مشکلات حوزه‌های انتخابیه کمیسیون کشاورزی مجلس هم بی اعتنا است.

وی با اشاره به اهمیت آب شرب و آب کشاورزی در مناطق کشاورزی تصریح کرد:وزیر و مسئولین وزارتخانه باید برای حل مشکلات با نمایندگان تعامل و همراهی داشته باشند.

رئیس کمیته آب کمیسیون کشاورزی مجلس خاطرنشان کرد: وقتی یک نماینده از وزیری سوال می کند به این معناست که پیگیری های نماینده برای حل مشکل به جایی نرسیده و نماینده مجبور به استفاده از ابزار نظارتی خود می شود.

محمدی گفت: امیدواریم استفاده از این ابزار برای حصول به نتیجه کافی باشد تا هم مشکل مردم حل گردد و هم وزیر سرعت بیشتری در کارها داشته باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet