ایام محرم 1398
1389/05/31 14:54:00
سرویس صحن

انتقاد نماینده خرم آباداز نامشخص بودن ساز و کار ایجاد اشتغال

**نماینده مردم خرم آباد طی یک اخطار قانون اساسی با اشاره به اصل ۴۴ قانون اساسی نسبت به نامشخص بودن ساز و کار اشتغال‌زایی در کشور انتقاد کرد و گفت: هنوز بعد از گذشت سال‌ها متولی ایجاد اشتغال در کشور مشخص نیست.

به گزارش خبرنگار خانه ملت "محمد رضا ملکشاهی راد" نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی، امروز در جریان جلسه علنی مجلس با استناد به اصل 44 قانون اساسی نسبت به مشخص نبودن متولی اشتغال‌زایی در کشور تذکر داد و گفت: امروز دغدغه همه مسئولان نظام بحث اشتغال جوانان است.

نماینده خرم آباد با بیان این مطلب که اکثر استان‌های کشور از بیکاری رنج می‌برند، گفت: خیلی از استان‌ها بخصوص استان لرستان از بیکاری جوانان رنج می‌برند و هنوز پاسخ این سوال که دولت با چه ساز و کاری می‌خواهد در کشور اشتغال‌زایی ایجاد کند، مشخص نیست.

وی با انتقاد از ساز و کار اشتغال‌زایی در کشور گفت: هنوز مشخص نیست کدامیک از بخش‌های صنعت، کشاورزی یا بخش‌های دیگر متولی ایجاد اشتغال هستند و هیچ نهادی نیز قبول نمی‌کند متولی این امر باشد.

وی با انتقاد از این که هنوز متولی ایجاد اشتغال در کشور مشخص نشده است، خواستار ایفای نقش دولت در اسرع وقت در این زمینه شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet