هدر موبایل
1389/05/31 14:42:00
سرویس صحن
ناطق نوری در نطق میان دستور:

مصوبات مجلس لازم اجرا است

**عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آنچه مجلس مصوب می کند و شورای محترم نگهبان تایید می نماید، قانون اساسی و لازم الاجراء می باشد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت احمد ناطق نوری  نماینده نور و محمود آباد در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور روز یکشنبه خود گفت: دولت نباید جلوی اجرای قانون بایستد.

وی تصریح کرد: ما خوشبختانه با تدبیر امام عزیز فصل الخطاب داریم که محور وحدت ماست، به آن ستون سراپرده و مستحکم اسلامی مراجعه شود و با درخواست بازنگری و اصلاح قانون مطلب را بیان کنند.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس گفت: اگر قرار باشد قانون نادیده گرفته شود و جلوی اجرای آن مسدود گردد، آیا طلیعه دیکتاتوری فراهم نمی شود. آیا نمی گویند اختلاف بین قوای سه گانه ایران اسلامی به وجود آمده؟

وی خاطرنشان کرد: ما همه یک هدف داریم و آن رو به جلو بردن کشور و نجات از تنگناها می باشد، مگر دولت و مجلس جدا می باشند. ما در خدمت مردم می باشیم و شما نیز الحمدالله چنین قصدی را دارید.

عضو هیات رئیسه مجلس تاکید کرد: لازم نیست از طریق رسانه ها دل مردم را بلرزانیم، اختلاف سلیفه در همه جا وجود دارد.

ناطق نوری یادآور شد: مجلس در راس امور است، نباید مجلس را تخریب و سست کنیم؛ شاید شما فردا در مجلس باشید. جابجا شدن افراد همیشه وجود دارد.

وی تصریح کرد: نگذارید فرصت طلب ها سوءاستفاده نمایند. گاهی شنیده می شود که حتی به مبارزین قبل از انقلاب نیز تهمیت زده و می گویند که آنها برای دنیا و پست و مقام مبارزه می کردند. وای به حال ما که اینگونه قضاوت کرده و عمل مبارزین و شهدای انقلاب را زیر سوال ببریم.

وی در ادامه یادآور شد: خوشبختانه مقام معظم رهبری بایدها و نبایدهای اجتماعی، سیاسی و اقتصادی را در هر ملاقاتی بیان می فرمایند.

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: سلیقه های مختلف طبیعی است ولی در کلیات سیاسی کشور و جهت گیری عمومی همه باید در یک سطح باشیم و به فرموده امام (ره) رمز موفقیت ما وحدت کلمه بود و اگر از این رمز دست برداریم معلوم نیست چه بر سر این نهضت بزرگ می آید.

وی خاطرنشان کرد: همه ما توطئه دشمن را می دانیم، هر گاه کوچکترین حادثه ای اتفاق افتاد، خوشحالی استکبار و اعلام حمایت از هر حرکت ضد نهضت نشان می دهد که دشمن شاد شده، امروز چه بخواهیم و چه نخواهیم ملت های مستضعف جهان که زیر سلطه قرار گرفته اند، دل به این کشور و حکومت اسلامی بسته اند.

ناطق نوری یادآور شد: سردمداران استکبار و یاران و همپیمانانش با کینه هر حرکتی را نشانه می روند، پس نگذاریم مردم مستضعف دنیا مایوس شوند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان در پایان گفت: الحمدالله کشور در بعد علمی و تحقیقاتی پیشرفت های خوبی دارد، راه اندازی نیروگاه بوشهر، دستیابی به فناوریهای جدید نظامی امید استکبار را به نومیدی تبدیل نموده است. چشم انداز بیست ساله نوید آزادی مستضعفین خواهد شد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet