عید سعید فطر
1389/05/31 14:59:00
سرویس سیاسی
افتخاری مطرح کرد:

30 پیشنهاد برای سومین سفر استانی دولت به تهران

**لاله افتخاری گفت:اینجانب برای رفع مشکلات استان تهران ۳۰ پیشنهاد را برای سومین سفر استانی هیات دولت به این استان مطرح کرده‌ام.

لاله افتخاری نماینده تهران،ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگارخانه ملت بابیان اینکه شب گذشته مجمع نمایندگان تهران ضیافت افطار مهمان مصطفی محمد نجار وزیر کشور بودند،گفت: در این جلسه نمایندگان بحثهای مختلفی درخصوص رفع مشکلات استان تهران مطرح کردند و پیشنهاداتی درخصوص سفر سوم استانی هیات دولت به تهران را ارائه کردند.

وی با بیان این که 30 پیشنهاد به وزیر کشور ارائه کرده است گفت:موضوع حریم تهران، اصلاح ساختار اداری تهران، موضوع 22 فرمانداری در تهران ، فاضلاب و آب تهران، آب روستایی، سدها، حمل و نقل تهران، کارآفرینی برای روستاها و همچنین رفع مشکلات روستاییان از جمله محورهای پیشنهادات اینجانب بوده است.

نماینده تهران در مجلس تصریح کرد: موضوع گورستان تهران و اینکه این گورستان پاسخگو نیست در نشست با وزیر کشور مطرح شد و همچنین موضوع طرح عفاف و حجاب و ضرورت توجه به آن در جامعه مطرح گردید که وزیر کشور نیز ضمن استقبال از این پیشنهادات تاکید داشت که ارائه این پیشنهادات

نشانه اشراف بر مشکلات تهران و تسریع در جهت رفع آن می باشد.

افتخاری گفت: در نشست نمایندگان تهران با وزیر کشور،استاندار تهران و معاونین وزیر حضور داشتند و قرار شد که این نشست ها ادامه یافته و جلسه بعدی بعد از ماه مبارک رمضان برگزار شود.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet