خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/05/31 15:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون خط امام:

نشست‌های مشترک و صمیمی، اختلافات را به حداقل می‌رسانند

**یک عضو فراکسیون خط امام(ره) مجلس از برگزاری جلسه افطاری به میزبانی یک نمایندگان عضو فراکسیون برای هم‌اندیشی جریانات مختلف سیاسی خبر داد.

مجید نصیرپور در گفت‌وگو با ایسنا، خاطرنشان کرد: در این جلسه به غیر از اعضای فراکسیون خط امام(ره) مجلس، افراد و شخصیت‌های مختلفی از سلایق جریانات سیاسی حضور خواهند داشت که بر این اساس می‌توان این مراسم را یک جلسه هم‌اندیشی و همفکری فراتر از فراکسیون اقلیت مجلس قلمداد کرد.

وی با یادآوری به این که این مراسم قرار است هفته‌ی آ‌ینده برگزار شود، در عین حال به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت وحدت در کشور اشاره کرد و گفت: بر این اساس تشکل‌های مختلف می‌توانند فارغ از سلایق مختلف سیاسی‌شان چنین نشست‌هایی را برگزار کنند، و همه‌ی نیروهای انقلاب با کمک یکدیگر این نظام را به اهدافش نزدیک کنند.

این نماینده‌ی اقلیت مجلس با اعتقاد به این که اهداف و جریانات موثر در ساختار اجتماعی کشور با برگزاری این نشست‌های مشترک و صمیمی می‌توانند اختلافات را به حداقل رسانده و رقابت‌ها را سامان یافته‌تر کنند، ادامه داد: یکی از دستاوردهای مهم این گونه جلسات ایجاد محدودیت بیشتر برای افراطیون است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet