KHANEH MELLAT

هدر موبایل
1387/02/11 11:46:00
سرویس صحن

تذکر ات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور

رییس جلسه روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی تذکر ات کتبی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خانه ملت، جزییات تذکر ات قرائت شده به این شرح است:

- تذکر طلایی نیک نماینده بهاروکبودرآهنگ به وزیر کشور در خصوص نظارت و جلوگیری از برخوردهای غیر قانونی با موتورسیکلت رانان و رفع تشدید نارضایتی های مردم.

- تذکر غیاثی مرادی نماینده شبستر به وزیر کشور در خصوص تامین و تخصیص اعتبار سرمازدگی محصولات و درختان میوه کشاورزان شهرستان شبستر.

- تذکر حجازی فر نماینده خوی به رئیس جمهور در خصوص دستور اتمام طرحهای جاده قطور سد آغچای - الند - غاران - بیمارستان - دانشگاه سراسری - فرودگاه - پمپاژ آب شرب خوی.

- تذکر آئین پرست نماینده مهاباد به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص ضرورت چاره جویی برای کاهش نگرانیهای کشاورزان و باغداران با توجه به کمبود نزولات آسمانی و کاهش بارندگی.

- تذکر محمدیاری نماینده طوالش، رضوانشهر و ماسال به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تامین اعتبار حفر چاه عمیق برای تامین آب زراعی در سه شهرستان تالش، رضوانشهر و ماسال و تامین اعتبار برای اعطاء وام به کشاورزان برای خرید موتور پمپ.

- تذکرات نژادفلاح نماینده طالقان، ساوجبلاغ و نظرآباد به وزیر کار و اموراجتماعی در خصوص بررسی علت کوتاهی در ایجاد سالنهای ورزشی ویژه کارگران در شهرستانهای ساوجبلاغ و نظرآباد؛ به وزیر صنایع و معادن در خصوص بررسی علت کوتاهی در ایجاد شهرکهای صنعتی ساوجبلاغ و نظرآباد و به وزیر راه و ترابری در خصوص بررسی علت کوتاهی در تکمیل جاده های هشتگرد به کرج و طالقان و هشتگرد به نجم آباد و اشتهارد.

- تذکر علیخانی نماینده بوئین زهرا و آوج به وزیر راه و ترابری در خصوص رسیدگی به وضعیت مدیریت اداره راه و ترابری بخش الموت شهرستان قزوین؛ رسیدگی عاجل به وضعیت نامناسب جاده های روستایی استان قزوین بخصوص جاده روستای فانفین بخش رودبارشهرستان شهرستان قزوین و رسیدگی عاجل به ایجاد مزاحمت های وارده به ساکنین روستای طرازان بواسطه عملیات اجرایی پیمانکاران شرکت آزاد راه قزوین - رشت.

- تذکر مدنی بجستانی نماینده گناباد به وزیر راه و ترابری در خصوص پیگیری و اقدام مقتضی در خصوص واگذاری تجهیزات راهسازی بجستان و به وزیر نیرو در خصوص برق رسانی به دو مکان امام زاده یحیی و محیی آباد کاخک طبق وعده داده شده در سفر به گناباد .

- تذکر مطورزاده نماینده خرمشهر به وزیر نیرو در خصوص انتقال ایستگاه برداشت آب شرب خرمشهر به 12 کیلومتری محل فعلی و به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص نصب و بهره برداری از دستگاه سی تی اسکن بیمارستان ولی عصر (عج) همزمان با سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر.

- تذکر شاهی عربلو نماینده رباط کریم به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص تسریع در شروع عملیات اجرایی بیمارستان دویست تختخوابی گلستان و بوستان شهرستان رباط کریم.

- تذکر امیری خامکانی نماینده زرند و کوهبنان به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص تسریع در پرداخت مطالبات و حقوق عقب افتاده ی پرستاران و نیروهای شبه پیمانی بیمارستان سینا زرند.

- تذکر یحیی زاده نماینده تفت و میبد به وزیر نفت در خصوص تسریع گازرسانی بخش نیر و روستاهای شهرستان تفت در پی اجرای مصوبه سفر استانی و به رئیس جمهور در خصوص دستور وارد نمودن خوراک دام و طیور با توجه به خشکسالی و نابودی مراتع و ضرورت تامین یارانه مناسب در این خصوص با توجه به افزایش بی سابقه نرخ علوفه.

- تذکر نیکنام نماینده زرتشتیان به رئیس جمهور در خصوص دستور تفکیک سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از سازمان صنایع دستی کشور.

- تذکر یحیی زاده فیروزآباد نماینده تفت و میبد و هدایت خواه نماینده بویراحمد و دنا به رئیس جمهور در خصوص دستور بررسی عملکرد جهاد دانشگاهی و جلوگیری از تکرار بعضی اتفاقات نگران کننده اخیر در این نهاد.

- تذکرات میرتاج الدینی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص بررسی علت صدور مجوز به یک گالری هنری برای برپایی نمایشگاه آثار نقاشان معاند و مقیم خارج از کشور در تهران و به وزیر امور خارجه در خصوص ضرورت رایزنی با مجامع بین المللی برای اعتراض به جنایات جدید صهیونیست ها در نوار غزه در قتل عام یک خانواده فلسطینی و لزوم محکومیت جنایات امریکا در عراق و افغانستان در استفاده از بمب های هوشمند لیزری علیه مردم بی دفاع در این کشورها.

- تذکر زادسر نماینده جیرفت و عنبرآباد به رئیس جمهور در خصوص دستور اقدام فوری و قاطع برای ثبت تاریخ، فرهنگ و تمدن چند هزار ساله جیرفت در سازمان جهانی یونسکو.

- تذکر محجوب نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر به وزیر کار و اموراجتماعی در خصوص اعلام تعطیلی روز چهار شنیه یازدهم اردیبهشت سال جاری بعنوان روز کارگر مطابق ماده 63 قانون کار.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet