هدر موبایل
1389/05/31 15:12:00
سرویس بین الملل
اسماعیلی:

هیچ تهدید و تحریمی مانع رشد و ترقی ایرانیان نمی‌شود

**عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: نیروگاه اتمی بوشهر قدرت ایران را افزایش داده و ساخت این نیروگاه نشانه توانمندی ایرانی‌هاست.

"ولی اسماعیلی " نماینده مردم گرمی و دشت مغان در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به سوخت گذاری در نیروگاه اتمی بوشهر اظهار داشت: راه اندازی این نیروگاه نشان می دهد که عزم ایران در طی مراحل رشد و ترقی و رسیدن به قله پیشرفت جدی است و هیچ تهدید و تحریمی نمی تواند مانع این امر شود.

وی راه اندازی نیروگاه بوشهر را نتیجه زحمات و تلاش های ملت و مسئولین ایران در سال های گذشته دانست و تاکیدکرد: دشمنان ایران باید بدانند که ملت ایران بدون اتکا و وابستگی به آنها راه خود را طی می کند و ضمن احترام به قواعد و قوانین بین المللی خواستار احقاق حقوق خود است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به تهدیدات آمریکا و رژیم صهیونیستی در حمله به ایران پس از راه اندازی نیروگاه اتمی بوشهر تصریح کرد: تا زمانی که ایران از حمایت های مردمی برخوردار است و مردم نظام را از خود می دانند و تا زمانی که در راس مملکت ولایت فقیه قرار دارد، این ملت از هیچ تهدیدی هراس ندارد و این هیاهوها خللی در عزم و اراده ملت ایران ایجاد نخواهد کرد.

اسماعیلی با اشاره به توانمندی نیروهای مسلح ایران گفت: امروز ارتش ایران به همراه سپاه پاسداران و نیروهای بسیج قدرتمندترین ارتش دنیاست و کوچک ترین حمله با سریعترین واکنش ها مواجه خواهد شد و حجم انبوهی از سلاح های ایران به سوی آنان سرازیر خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet