ایام محرم 1398
1389/05/31 13:18:00
سرویس صحن
جهانگیرزاده در نطق میان دستور عنوان کرد:

ماه رمضان فرصتی برای بازنگری در برخی رفتارهای سیاسی

**جهانگیرزاده در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار اخیر خود با کارگزاران نظام گفت: سخنان مقام معظم رهبری منشور اساسی حرکت کشور در بعد سیاست داخلی و خارجی و همچنین مسائل اقتصادی و فرهنگی است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت جواد جهانگیرزاده نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی که به عنوان سومین ناطق جلسه علنی امروز یکشنبه 31/مرداد/89 سخن می گفت با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در مورد وحدت، گفت: آنچه ایشان در بعد مسائل داخلی در مورد جذب حداکثری و دفع حداقلی بیان کردند نباید مورد طمع هیچ کدام از گروه‌ها و جریان‌های سیاسی قرار گیرد.

جهانگیرزاده با اشاره به اینکه در شرایط فعلی جز با اتحاد و همدلی نمی‌توان فشارهای خارجی را برطرف کرد، افزود: اتحاد و همدلی لازمه عبور از همه مشکلات است و بخصوص در مورد مسائل خارجی افراد باید این وحدت را مد نظر داشته باشند، اما متاسفانه امروز برخی‌ها ندای سازش با امریکا سر می‌دهند که قطعاً در این مملکت مورد توجه مردم نخواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه وحدت جلوی سوءاستفاده دشمنان را می‌گیرد گفت: علاقمندان انقلاب باید ندای رهبری را قدر بشناسند و در محور او حرکت کنند و توجه داشته باشند که حکمت و عزت را نباید با غفلت از این ملت گرفت.

جهانگیرزاده در بخشی از سخنان خود به بیانیه امروز مجلس اشاره کرد و گفت: در بیانیه امروز مجلس همه نمایندگان از بیانات مقام معظم رهبری تشکر کردند و اعتقاد خود را به پیروی از رهبری ثابت کردند.

نماینده مردم ارومیه با بیان این مطلب که تنش و تفرقه در نیروهای انقلاب هدف دشمن است گفت: هرکسی دنبال دامن زدن به تفرقه و تنش در کشور باشد خواسته یا ناخواسته در مسیر بیگانگان حرکت می‌کند و باید جلوی آن گرفته شود.

وی با اشاره به فرصت ماه رمضان برای بازسازی رفتارهای غلط گفت: نیروهای انقلاب و جریانات سیاسی نیازمند بازنگری در رفتارهای سیاسی خود هستند و ماه رمضان بهترین فرصت برای این کار است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet