هدر اصلی
1389/05/31 12:57:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان به مسوولان اجرایی

**تذکرات کتبی روز یکشنبه ۳۱ مرداد ماه نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مسوولان اجرایی کشور از سوی "محمد دهقان"‌ عضو هیات رییسه قرائت شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، تذکرات قرائت شده به این شرح است:

- تذکرات یوسف‌نژاد نماینده ساری به وزیر راه و ترابری در خصوص  بررسی احداث پل روگذر اتوبان ساری- قائم شهر برای دسترسی به روستای کردخیر؛ به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  جلوگیری از تضییع حقوق معلمان خرید خدمت پرورشی و آموزشی این وزارت خانه و به وزیر نیرو در خصوص  لزوم کاهش قیمت برق مشترکان استان مازندران.

- تذکر نقوی حسینی نماینده ورامین به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص  یکسان سازی پیش شماره تلفن‌های شهرستان ورامین با تهران.

- تذکر میرخلیلی نماینده میناب به وزیر جهادکشاورزی در خصوص  اعطای تسهیلات کشاورزی و ارایه خدمات فنی کشاورزی و آبیاری تحت فشار به شهرستان سریک.

- تذکر سنایی نماینده نهاوند به وزیر نیرو در خصوص  تسریع در راه اندازی و بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب نهاوند.

- تذکر حسینی نماینده نیشابور به وزیر رفاه و تامین اجتماعی در خصوص  رسیدگی به تبعات ناشی از افزایش حق بیمه کارگران ساختمانی در هنگام صدور پروانه ساختمانی.

- تذکر قنبری نماینده ایلام به وزیر بازرگانی در خصوص  بررسی علل گرانی مواد غذایی در ماه مبارک رمضان و ارایه راهکار لازم.

- تذکر کرمی نماینده سنندج به وزیر مسکن و شهرسازی در خصوص  ممانعت از واگذاری ساخت 150 هزار واحد مسکونی مهر به پیمانکاران ترکیه با توجه به بیکاری پیمانکاران ایرانی.

- تذکر دلاور نماینده درگز به وزیر کشور در خصوص  تجهیز مرز لطف‌ آباد شهرستان درگز به دستگاه‌های هوشمند مواد مخدریاب.

- تذکر ذاکر و قاضی‌پور نمایندگان ارومیه به وزیر کشور در خصوص  رفع مشکل تردد اهالی محله‌های وکیل آباد، اسلام آباد، حاجی پیرلو و حسین آباد از کمربندی خاتم الانبیا شهر ارومیه با احداث رو یا زیرگذر در این کمربندی.

- تذکر سیدعماد حسینی نماینده قروه به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص  علت پرداخت نشدن یارانه مطبوعات و رسانه‌های محلی در غرب کشور با توجه به محدودیت و گذشت زمان طولانی.

- تذکرات طاهرخانی نماینده تاکستان به وزیر رفاه و تامین اجتماعی در خصوص  دستور رسیدگی به وضعیت بیمارستان تامین اجتماعی تاکستان و رفع مشکلات آن؛ به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  دستور رسیدگی به درخواست متقاضیان بازنشستگی پیش از موعد براساس عدالت و به وزیر راه و ترابری در خصوص  دستور رسیدگی به مشکلات راه روستایی استان قزوین.

- تذکرات محمودزاده نماینده مهاباد به رییس جمهور در خصوص  علت اجرا نشدن دستور اکید ایشان در رابطه با بررسی خارج نوبت تبدیل شدن بخش خلیفان مهاباد به شهر و به وزیر رفاه و تامین اجتماعی در خصوص  عدم تبدیل کلینک تامین اجتماعی مهاباد به بیمارستان 32 تخت خوابی با وجود مصوبه سفر هیات دولت.

- تذکر بنایی نماینده قم به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  رعایت عدالت و عدم تبعیض در اختصاص سهمیه جذب دانشیاران نهضت سوادآموزی استان قم.

- تذکرات کواکبیان نماینده سمنان به وزیر امور خارجه در خصوص  تذکر به دولت عربستان درباره برخورد قضایی با شخصیت‌های برجسته مذهبی کشور؛ به وزیر مسکن و شهرسازی در خصوص  اعلام علت قرارداد ساخت 150 هزار واحد مسکونی مهر با ترکیه و به وزیر کشور در خصوص  ضرورت ساماندهی 5/1 میلیون تبعه خارجی ساکن در استان‌های تهران و سمنان.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet