هدر موبایل
1389/05/31 21:43:00
سرویس سیاسی
حمیدرضا فولادگر در پی برگزاری نشست مشترک دولت و مجلس:

جلسه تحت تاثیر رهنمودهای مقام معظم رهبری برگزار شد

**رییس کمیسیون نظارت و پیگیری اصل ۴۴ قانون اساسی پس از برگزاری نشست مشترک دولت و مجلس، گفت: این نشست با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری، مبنی بر وحدت، در فضایی صمیمی برگزار شد.

"حمیدرضا فولادگر" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه فضای جلسه دولت و مجلس فضای بسیار خوبی بود، اظهار داشت: نشست دولت و مجلس تحت تاثیر بیانات اخیر رهبری و معنویات ماه رمضان، با وجود بحث‌های جدی و مهم، درفضایی بسیار خوب و صمیمی انجام شد.

وی ادامه داد: بحث‌های تخصصی و جدی در ارتباط با موضوعات اصلی کمیسیون‌ها در حضور رییس مجلس، رییس جمهور، رییس کمیسیون‌ها و وزرا صورت گرفت.

نماینده مردم اصفهان با بیان اینکه نشست مشترک دولت و مجلس باید با فاصله زمانی کمتری برگزار شود، تاکید کرد: نشست قبلی مجلس و دولت در بهمن ماه سال گذشته برگزار شد، برای رسیدن به نتایج بهتر و همکاری نزدیک‌تر بین دولت و مجلس لازم است این جلسه‌های با فاصله کمتری برگزار شود.

وی افزود: اگر این جلسات با موضوع خاص و زمان بیشتری برگزار شود، می‌تواند به نتیجه بهتری دستیابیم، بهمن سال گذشته نشست مشترک دولت و مجلس با موضوع بودجه و اقتصاد برگزار شد که نتایج خوبی هم داشت.

فولادگر با اشاره به اینکه جلسه امشب با موضوعات متعددی و زمان کوتاه برگزار شد، تصریح کرد: روسای کمیسیون‌های اصل44 قانون اساسی، کشاورزی، فرهنگی، تلفیق و اصل 90 مبحاث مهمی را مطرح کردند.

وی در نهایت گفت: اصل برگزاری این جلسات همکاری و همدلی بین دولت و مجلس است، برای دستیابی به این موضوع لازم است زمان برگزاری نشست‌ها را نزدیک‌تر شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet