ایام محرم 1398
1389/06/01 08:56:00
سرویس سیاسی
فلاحت‌پیشه با اشاره به در دستور کاربودن 20 نیروگاه جدید:

اجازه ندهیم ‌پروژه‌های ‌هسته‌ای ‌بازیچه ‌بازیهای‌ سیاسی شود

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه راه اندازی نیروگاه بوشهر به عادی‌سازی فعالیت های هسته ای ایران منجر خواهد شد،گفت: نباید اجازه دهیم فعالیت های آتی در زمینه هسته ای بازیچه بازیهای سیاسی قرار گیرد.

"حشمت الله فلاحت پیشه "نماینده مردم اسلام آباد غرب،دالاهو،کرندغرب،گهواره وحمیل درگفتگوبا خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: نیروگاه اتمی بوشهر برای کشور ما علاوه بر بار فناوری،بار سیاسی هم دارد.

وی افزود: کمتر پروژه صنعتی در دنیا وجود دارد که تا این اندازه با منع و مخالفت مواجه شده باشد آن هم در شرایطی که نیروگاه هیچ تهدید امنیتی ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ملت ایران با مقاومت این فشارها و تهدیدات را با پشت سر گذاشت تصریح کرد: یک نکته مهم که نباید فراموش شود این است که در ایجاد 20 نیروگاه که در دستور کار است باید تجربیات نیروگاه بوشهر را در نظر داشته باشیم تا دیگر بیش از این یک پروژه صنعتی ـ هسته ای در کشور بازیچه بازیهای سیاسی و بین المللی نشود.

فلاحت پیشه تاکید کرد: راه اندازی نیروگاه بوشهر زمینه خوبی برای عادی سازی موضوع فعالیت های هسته ای ایران فراهم خواهد کرد و می تواند از فشارهای وارد شده به نوع فعالیت هسته ای جمهوری اسلامی ایران بکاهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet