هدر موبایل
1389/06/01 09:32:00
سرویس سیاسی
نماینده اصفهان با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب مبنی بر حفظ وحدت:

مسئولان عناصر نامطلوب را از خود دور کنند

**عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تاکید بر لزوم حفظ وحدت گفت: امیدواریم که فرمایشات مقام معظم رهبری در گوش مسئولین اثر کند و اشخاص نامطلوب را از دور و بر خودشان دور کنند.

"محمدتقی رهبر "در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر وحدت میان مسئولین گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری هشدار جدی به مسئولین نظام به خصوص در سطوح بالا بودکه از ایجاد تنش و دامن زدن به تنش ها و طرح مسائل بحث برانگیز بپرهیزند و در جهت همکاری و خدمت به جامعه و نظام تلاش کنند.

نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: کمتر پیش آمده بود که رهبری اینگونه نسبت به این مسائل صحبت کنند و بگویندکه این اختلاف ها به یک مرحله ای که می رسد خلاف شرع است.

وی ادامه داد: واقعا مجلس،دولت و همه کسانی که مدعی متشرع بودن هستند باید فرمان رهبری را جدی بگیرند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: با اینکه نمی خواهم پس از سخنان رهبری به آن صحبت ها برگردم اما معتقدم که دیگر نبایداینگونه بحث ها  تکرار شود و اگر دوباره از سوی هر مقامی،سخنانی که با مواضع نظام هماهنگ نیست مطرح شود ما احساس تکلیف شرعی می کنیم و جدی تر و قاطع تر وارد عرصه می شویم.

رهبر تاکید کرد: اگر این بار به تذکر بسنده کردیم بار دیگر سوال است و مرتبه بعد استیضاح خواهد بود.

نماینده اصفهان گفت:کسانی که به قدرت رسیده اند باید به اصول پایبند باشند در غیر این صورت ما به عنوان نمایندگان ملت که باید حامی دین و کشور و نظام و انقلاب باشیم تکلیف جدی تری را احساس می کنیم.

رهبر تصریح کرد: امیدواریم که فرمایشات آقا در گوش همه برود و عناصر نامطلوب را از دور و برشان برانند و کسانی که موضوعات غلطی را طرح می کنند و بر موضع خود هم می ایستند و حاضر هم نیستند غلط و اشتباه خود را پس بگیرند را از خود طرد کنند چرا که نظام ارزشش بیشتر از این افراد است.

وی افزود: اگر این بار بعد از توصیه های رهبری این مسائل تکرار شود،آنگاه حفظ دین، کشور و نظام را از شخص خودمان بالاتر می دانیم و از ابزارهای قانونی و جدیدتری استفاده می کنیم.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet