هدر موبایل
1389/06/01 09:44:00
سرویس اقتصادی
عزتی از طرح سؤال از وزیر نیرو خبر داد:

وعده‌های مدیرعامل آب منطقه‌ای ایلام تاکنون عملی نشده است

**نماینده دهلران،دره شهر و آبدانان در مجلس شورای اسلامی از طرح سؤال از وزیر نیرو در اجرای ماده ۱۹۳ آیین نامه داخلی مجلس خبر داد.

«علی عزتی» در گفتگو با طنین غرب در تشریح سؤال خود از نامجو وزیر نیرو گفت: علت عدم شروع به‌کار عملیات اجرایی سدهای میمه و سیکان در شهرستان‌های دهلران و دره شهر دلیل سؤال بنده از وزیر نیرو می‌باشد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس اظهار داشت: برابر اعلام وزارت نیرو مبلغ چهارده میلیارد تومان از محل اعتبارات آبهای مرزی برای اجرای سد میمه مصوب شده بود.

وی اظهار داشت: برای اجرای سد سیکان که از مصوبات سفر دولت می‌باشد در دو سال گذشته ردیف اعتباری در نظر گرفته شده بود اما بازهم متأسفانه تاکنون عملیات اجرای این پروژه هم شروع نشده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام با انتقاد از عملکرد آب منطقه‌ای ایلام افزود: متأسفانه علی‌رغم وعده‌های مدیرعامل آب منطقه‌ای ایلام تاکنون عملیات اجرایی پروژه‌های مذکور شروع نشده است.

گفتنی است با دستور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به رئیس کمیسیون کشاورزی نامجو وزیر نیرو برای پاسخ به سؤال علی عزتی به کمیسیون فراخوانده شده و پس از بررسی سؤال نتیجه جلسه باید در مهلت مقرر به هیأت رئیسه مجلس گزارش شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet