روز مجلس
1389/06/01 10:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید بر بی اثر بودن قطعنامه 1929؛

راه‌اندازی نیروگاه بوشهر بی‌تاثیر بودن تحریم‌های غرب علیه ایران را علنی کرد

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر بی اثر بودن قطعنامه ۱۹۲۹ گفت: راه اندازی نیروگاه بوشهر بی تاثیر بودن تحریم های غرب علیه برنامه هسته ای کشورمان را علنی کرد.

محمد کرمی راد نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان ضمن بیان این مطلب افزود: آغاز فعالیت نیروگاه اتمی بوشهر بی تاثیر بودن فشارها و تحریم های جهان غرب را علیه ایران اسلامی ثابت کرد.

وی با بیان اینکه به رغم تلاش ها و واکنش های غرب، ایران نیروگاه اتمی بوشهر را راه اندازی کرد تا به همگان ثابت کند فشارها تاثیری بر حرکت رو به رشد ملت ایران ندارد تصریح کرد: پیروزی و موفقیت جمهوری اسلامی ایران،آمریکا و همپیمانان غربی اش را به خشم آورده است و سردرگمی و دستپاچگی آنها با حمایت های روسیه و ترکیه و نیز کشورهای شرق آسیا از برنامه هسته ای ایران شدت پیدا کرده است.

کرمی راد با بیان اینکه دشمنان با تحریم ایران سعی دارند مانعی در برابر اهداف عالی نظام جمهوری اسلامی ایجاد کنند اظهار داشت: این تحریم ها نه تنها مانعی ایجاد نکرده است بلکه زمینه پیشرفت ایران را در همه عرصه ها با اتکا به متخصصان داخلی کشور فراهم آورده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet