ایام محرم 1398
1389/06/01 10:18:00
سرویس سیاسی
الهیان:

مشکلات میان قوا با حرف و شعارحل نمی شود

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی حل مشکلات کشور و رفع اختلاف‌نظر میان قوای سه گانه را تنها با حرف امکان پذیر ندانست و اعلام کرد: مشکلات و اختلاف نظرها با نزدیک کردن دیدگاه‌های کارشناسی قابل حل است.

 

"زهره الهیان" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به نشست مشترک دیشب دولت و مجلس در بهارستان، گفت: برگزاری چنین نشست‌های حضوری و صمیمانه، آن هم در فضای معنوی ماه مبارک رمضان، تاثیرات بسیارمثبتی در رفع سوءظن‌ها و رفع اختلاف‌نظرها دارد.

نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، ادامه داد: اینکه مسئولین تنها از طریق رسانه‌ها با هم صحبت کرده و به هم پاسخ دهند، باعث واگرایی شده و ضمن افزایش شکاف‌ها، افکار عمومی را نیز نگران می کند.

عضو فرکسیون اصولگرایان، تصریح کرد: بنابراین اگر گفت وگوها میان قوا با نیت حل مشکلات باشد، می تواند برای توسعه کشور بسیار راهگشا باشد.

الهیان همچنین برای اینکه حرف‌های مطرح شده در نشست دولت و مجلس در حد شعار باقی  نماند، پیشنهاد کرد که در کنار برگزاری نشست‌های عمومی، نشست‌هایی در رابطه با موضوعات مورد اختلاف میان دولت و مجلس با شرکت نمایندگان دو قوه تشکیل شده و در این جلسات دو طرف در صدد حل مشکلات و چالش‌ها برآیند.

وی در عین حال با تاکید بر اینکه حل مشکلات با حرف و شعار امکان‌پذیر نیست، خاطرنشان کرد: حل مشکلات کشور و رفع اختلاف‌نظرها میان قوای سه گانه با نزدیک کردن نظرات کارشناسی به هم قابل حل است.

نماینده تهران برای همین منظور خواستار برگزاری نشست‌های مشترک کمیسیون های تخصصی مجلس با وزراء و معاونان آنها شد و افزود: دولت می تواند در این جلسات کارشناسی مشکلات خود را با نمایندگان درمیان گذاشته تا آنها نیز در صدد حل آن برآیند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet