ایام محرم 1398
1389/06/01 10:32:00
سرویس سیاسی
آرین‌منش:

رفع مشکلات کشور بدون تعامل قوای سه‌گانه امکان‌پذیر نیست

**نایب رئیس کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد، رفع مشکلات فراروی کشور بدون توجه به رهنمودهای رهبری و تعامل قوای سه گانه امکان‌پذیر نیست.

"جواد آرین‌منش" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به نشست مشترک دولت و مجلس در بهارستان، گفت: نشست دیشب میان قوای مقننه و مجریه در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر همکاری میان قوای سه گانه در جهت دستیابی به اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی صورت گرفت.

نماینده مشهد و کلات، تصریح کرد: به نظر من برگزاری چنین نشست هایی در جهت رفع برخی سوء تفاهمات و دستیابی به سازوکارهای همگرایی  و وحدت میان قوا خیلی می تواند، موثر باشد.

وی ادامه داد: چرا که کشور در شرایطی  قرار دارد که با دشمنان قسم خورده داخلی و خارجی روبرو بوده و مشکلاتی فرا روی کشور وجود دارد.

عضو فراکسیون اصولگرایان، تصریح کرد: بنابراین حل مشکلات کشور بدون توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری و تعامل قوای سه گانه امکان‌پذیر است.

آرین منش همچنین با مثبت ارزیابی کردن نشست دیشب دولت و مجلس، اعلام کرد: در این نشست برای اینکه توافقات صورت گرفته در حد حرف باقی نماند راهکارهایی پیشنهاد شد مبنی بر اینکه از این به بعد نشست‌های میان دو قوه دستور جلسه داشته باشد و براساس موضوعاتی که در دستور گذاشته می‌شود، گفت وگوها شکل بگیرد و نهایتا منجر به اتخاذ تصمیمات برای حل مشکلات کشور شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet