هدر موبایل
1389/05/31 20:54:00
سرویس سیاسی
لاریجانی:

توصیه رهبری درباره وحدت بسیار به موقع و لازم بود

**رئیس مجلس گفت: من توصیه حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب درخصوص وحدت را در این شرایط بسیار به موقع، لازم و مفید می‌دانم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امشب در نشست مشترک دولت و مجلس با تقدیر و تشکر از رئیس جمهور و هیات وزیران که دراین نشست حضور یافتند گفت: بحث هایی که در این نشست مطرح شد بسیار جدی و دقیق بود و با یک رویکرد سالم به دنبال پیدا کردن راه حلی برای رفع مشکلات بود.

وی افزود: مباحث خصوصی سازی و نحوه اجرای دقیق قانون، مسائل فرهنگی، مسائل مربوط به کشاورزی دغدغه هایی بود که در این نشست مطرح شد که برای توسعه کشور بسیار مفید است.

رئیس مجلس با تاکید بر اینکه حسن نیت از نحوه بیان مطالب قابل مشاهده بود، گفت: این مسائل در همان مسیری که مقام معظم رهبری مطرح کرده اند طرح شده است و ما باید در مسیر وحدت نظام گام برداریم.

لاریجانی با اشاره به سیاست های کلی نظام که از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام مشخص و به تایید مقام معظم رهبری رسیده است، گفت: مشق ما باید در تحقق این اهداف و سیاست های نظام باشد که بخشی از آن جزء وظایف دولت و بخش قانونگذاری آن نیز مربوط به مجلس است.

وی با تاکید بر اینکه نشست های مشترک دولت و مجلس باید در جهت رفع اختلاف نظرها باشد، گفت: همانطوری که رئیس جمهور اعلام کردند اختلاف نظرها می تواند به بحث گذاشته شود و در این جلسات در جهت رفع آن گام برداشته شود.

رئیس مجلس اضافه کرد: من توصیه رهبر معظم انقلاب در این شرایط را بسیار به موقع و لازم و مفید می دانم و امیدوارم که این نشست شروعی برای رفع اختلاف نظرها و تحقق وحدت باشد.

لاریجانی از همکاری دولت و کمیسیون تلفیق مجلس جهت تصویب برنامه پنجم توسعه تقدیر و تشکر کرد و گفت: برنامه پنجم توسعه می تواند مبنایی برای حرکت به سمت توسعه باشد.

علی لاریجانی رئیس مجلس آخرین سخنران نشست مشترک دولت و مجلس بود و پس از آن نمایندگان و اعضای هیات دولت نماز جماعت را اقامه کرده و روزه خود را در مجلس افطار کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet