ایام محرم 1398
1389/06/01 11:25:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده شیراز:

هر نوع مناظره با آمریکا باید تحت نظر رهبر انقلاب باشد

**نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب در رابطه با مذاکره با امریکا گفت: هر نوع مذاکره و یا مناظره با آمریکا باید تحت نظر رهبری و با نظر ایشان باشد.

سید احمدرضا دستغیب درگفتگو با مهر با اشاره به اینکه تصمیم گیری برای هر نوع مذاکره یا ارتباط با امریکا در حوزه اختیارات رهبری و ولایت فقیه است تصریح کرد: موضوع مذاکره با امریکا جز موضوعات بلند مدت و سیاست های کلان نظام است که با نظر رهبری باید صورت بگیرد.

نماینده شیراز با بیان اینکه گفتگو در دیپلماسی شرایط خاص خود را دارد،  بیان داشت: ایران تحت هر شرایطی حاضر به گفتگو با امریکا نیست ، بلکه باید همانطور که رهبری بارها تاکید کرده اند این مذاکرات در شرایط مساوی صورت بگیرد.

وی تاکید کرد: بر اساس سیاست های کلان نظام هر نوع مذاکره یا مناظره با امریکا می بایست تحت نظر فرمایشات رهبری باشد.

عضو کمیسیون صنایع  و معادن مجلس هشتم در رابطه با تحریم های شورای امنیت و امریکا علیه ایران نیز تصریح کرد: کمیسیون صنایع با حضور وزیران مربوطه اثرات تحریم ها و اقدامات دستگاه های ذیربط برای مقابله با این تحریمها را در هفته جاری و اتی بررسی خواهد کرد.

دستغیب گفت: کمیسیون صنایع از تعدادی از وزیران دعوت کرده تا با حضور در جلسه کمیسیون برنامه های خود را برای مقابله با تحریم ها ارائه دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet