شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/06/01 11:38:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قنبری:

برضرورت توجه به بیانات رهبری در مورد وحدت، درفراکسیون تاکید شد

**داریوش قنبری با اشاره به جلسه روز گذشته فراکسیون خط امام(ره) مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه مقرر شد انتخابات این فراکسیون دو هفته دیگر یعنی در هفته‌ی آخر کاری نمایندگان قبل از تعطیلات مجلس که مصادف با هفته آ‌خر ماه مبارک رمضان می‌شود، برگزار گردد.

سخنگوی فراکسیون خط امام(ره) مجلس در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: یکی از مواردی که در جلسه روز گذشته فراکسیون در مورد آنها بحث و تبادل نظر شد موضوع انتخابات فراکسیون بود که با توجه به تلاقی زمان در نظر گرفته شده در هفته جاری با برخی برنامه‌ها قرار شد این انتخابات به دو هفته دیگر موکول شود که حدودا این زمان در هفته آخر ماه مبارک رمضان است.

وی در ادامه اظهار کرد: در این جلسه هم‌چنین فراکسیون اقلیت به بیان ضرورت توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران نظام در مورد مفهوم وحدت پرداخت و از این که به دنبال این فرمایشات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دامنه محدویت بر مطبوعات را گسترش داده است، ابراز تعجب کرد.

نماینده مردم ایلام در خانه ملت افزود: هم‌چنین اعضای فراکسیون خط امام(ره) اعلام کردند که تداوم این سیاست‌ها با صحبت‌های آقای احمدی‌نژاد مبنی بر این که ایران را آزاد‌ترین کشور جهان نامیدند سازگاری ندارد.

قنبری محور بعدی مباحث فراکسیون اقلیت را در مورد لایحه حمایت خانواده عنوان و خاطرنشان کرد: در این زمینه تصمیم اعضای فراکسیون خط امام(ره) بر این شد تا با مباحثی همچون تسهیل تعدد زوجات، تسهیل ازدواج موقت و اخذ مالیات از مهریه مخالفت به عمل آید. البته لازم به یادآوری است که این مباحث قبلا از این لایحه حذف شده بود که به شکل تعجب‌انگیزی دوباره در کمیسیون مربوطه به لایحه اضافه گردید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet