خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/06/01 12:27:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
غفوری فرد مطرح کرد:

احمدی نژاد به تحزب اعتقاد ندارد

**عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی معتقد است که رئیس جمهور به تحزب اعتقاد ندارد و هیچ گاه روی خوش به احزاب نشان نداده است.

حسن غفوری فرد ،عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با مهر، در بیان ارزیابی خود از نگاه دولت به احزاب اظهار داشت: احمدی نژاد علاقه ای به احزاب ندارد و از فعالیت حزبی نیز در کشور حمایت نکرده است.

غفوری فرد با بیان اینکه رئیس جمهور مخالفت خود درباره فعالیتهای حزبی را اعلام نکرده است، افزود: وی با اینکه مخالفت خود را اعلام نکرده اما هیچ وقت روی خوش نیز نسبت به احزاب نشان نداده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: احزاب بدون توجه به این تفکرات فعالیت خود را در کشور ادامه می دهند و تشکیلاتی به نام خانه احزاب نیز در کشور تشکیل شده است که هم اکنون فعالیت می کند.

دبیر کل جامعه اسلامی ورزشکاران با اشاره به منفعل بودن خانه احزاب در زمان حاضر گفت: خانه احزاب در دوره های پیشین حمایت می شد و فعالیت بیشتری انجام می داد اما در سالهای اخیر به دو دلیل منفعل شده است، اول به دلیل اینکه از سوی دولت حمایت نمی شود و دوم به دلیل اختلافات داخلی در خانه احزاب .

غفوری فرد معتقد است در هیچ جای دنیا حکومت پارلمانی و انتخاباتی بدون حضور احزاب معنی ندارد .

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در بیان دلایل عدم حمایت احمدی نژاد از فعالیت حزبی در کشور گفت: وی اعتقادی به تحزب ندارد و متقابلا از فعالیت حزبی نیز در کشور حمایت نمی کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet