هدر موبایل
1389/06/01 12:34:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش وتحقیقات:

تدوین راهکارهای اجرایی برای حذف کنکور، مهم‌ترین رسالت وزرای آموزش و پرورش و علوم است

**نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که قانون حذف کنکور باید هر چه سریع‌تر اجرایی شود، گفت: مهم‌ترین رسالت وزرای آموزش و پرورش و علوم در سال تحصیلی جدید تدوین راهکارهای مناسب جهت اجرای قانون حذف کنکور است.

لاله افتخاری در گفت‌وگو با ایسنا، ‌درباره اولویت‌های سال تحصیلی جدید در وزارتین علوم و آموزش و پرورش تصریح کرد: آموزش و پرورش باید در راستای تحقق تغییر و تحول بنیادین تلاش کند، توجه به نقشه جامع علمی کشور و مباحث فرهنگی هم باید کاملا مورد توجه آموزش عالی باشد.

عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات تاکید کرد: توجه به ترویج و توسعه قرآن در میان دانش آموزان و دانشجویان اولویت حائز اهمیت دیگری است که وزاری علوم و آموزش و پرورش باید در سال تحصیلی جدید آن را مورد توجه قرار دهند، این وزرا در تدوین کتب و انتخاب افراد برای توسعه و ترویج قرآن رسالت سنگینی بر عهده دارند.

افتخاری در خاتمه خاطرنشان کرد: توجه به عفاف و حجاب هم اولویت بسیار مهم در وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم است، این وزرا باید در سال تحصیلی جدید کاری کنند که موضوع عفاف و حجاب برای مخاطبان‌شان تبیین شود، ضمن این‌که وزارتین علوم و آموزش و پرورش باید در راستای تحقق قانون عفاف و حجاب که در شورای عالی انقلاب فرهنگی تدوین شده، تلاش کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet