هدر موبایل
1389/06/01 12:37:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو هیات رییسه:

نفس برگزاری نشست‌های مشترک قوا مفید است

**یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در ارزیابی از نشست مشترک دولت و مجلس گفت: وحدت قوا، همدلی بیشتر و رفع برخی مسائلی که می‌تواند موجب اختلاف نظر شود از جمله دستاوردهای برگزاری چنین جلساتی است.

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این که نفس برگزاری چنین نشست‌هایی مفید است، اظهارداشت: در این جلسات ضمن این که به مسائل اساسی کشور پرداخته می‌شود، معضلات مختلف نیز مورد بحث قرار می‌گیرد.

به گفته وی در نشست روز گذشته برخی مسائل اقتصادی کشور و نیز مسائل فرهنگی، اجتماعی و بین‌المللی و بحث‌های تعاملی بین مجلس و دولت و راهکارهای تفاهم بیشتر این دو قوه مورد بحث و تاکید نمایندگان، وزرا و روسای دو قوه قرار گرفت.

وی افزود: نکونام، مصباحی مقدم، حدادعادل و فولادگر نمایندگانی بودند که در این جلسه به بیان دیدگاه‌های خود در زمینه‌های مختلف از جمله توجه به قانون و مصوبات مجلس و اجرای قوانین پرداختند. همچنین خلیلیان وزیر کشاورزی، غضنفری وزیر بازرگانی و میرتاج‌الدینی و دکتر عزیزی نیز به بیان نظرات خود پرداختند و بر ضرورت برگزاری این گونه نشست ها و همکاری‌های مشترک تاکید کردند.

به گفته سبحانی‌نیا در این نشست یکی از محورهای مورد تاکید آن بود که قبل از آن که مسائل رسانه‌ای شود، راه حل‌هایی برای رفع آنها در بین دو قوه مجریه و مقننه پیدا شود.

این عضو هیات رییسه مجلس افزود: در پایان نیز روسای دو قوه جمع‌بندی کلی از مسائل انجام دادند و به بیان دیدگاه‌های کلان پرداختند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet