هدر موبایل
1389/06/01 15:39:00
سرویس سیاسی
سروری خواستارشد:

تعریف ساز و کاری برای برگزاری منظم جلسات مجلس و دولت

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه شب گذشته مجلس و دولت گفت:این نشست در نزدیک کردن دو قوه و رفع ابهامات و کدورت‌ها بسیار موثر و به موقع بود.

"پرویز سروری" نماینده تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با تاکید بر اینکه نشست مشترک دولت و مجلس در تقریب و نزدیکی دو قوه بسیار موثر بود اظهار داشت: با توجه به کدورت‌هایی که اخیرا بین قوا خصوصا قوه مقننه و مجریه ایجاد شده بود و رفته رفته موجبات نگرانی و دلسردی مردم از یک سو و سواستفاده دشمنان ازسوی دیگر را فراهم کرده بود،این نشست در ابهام زدایی از این مسائل بسیار موثر و به موقع بود.

وی افزود: برگزاری چنین نشست‌هایی می تواند به شفاف سازی و رفع شبهات و سوالات دو قوه و بهبود تعاملات کمک زیادی کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید بر اینکه باید این جلسات در فواصل زمانی نزدیکتری برگزار شود تصریح کرد:درجلسه شب گذشته بعضی از نمایندگان پیشنهاداتی را در این خصوص مطرح کردند و رئیس جمهور هم تاکید داشتندکه این جلسات باید بیشتر برگزار شود.

سروری خاطر نشان کرد: وقفه در برگزاری چنین جلساتی اثرات بدی در روابط بین قوا خواهد داشت و موجب خواهد شد مسائل به جای طرح مستقیم،از طریق رسانه‌ها بیان شود که این مساله به عمیق شدن اختلافات منجر خواهد شد .

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه باید سازوکاری برای  نشست‌های مشترک بین دو قوه تعریف شود گفت: متاسفانه در حال حاضر برنامه مدون و منظمی برای این مساله وجود ندارد و ضروری است که هیئت رییسه مجلس و دولت سازو کاری برای برگزاری منظم جلسات تدوین کنند .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet