هدر موبایل
1389/06/01 17:36:00
سرویس سیاسی
نماینده رشت:

نشست مشترک میان قوا به تلطیف فضا کمک می‌کند

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برگزاری نشست‌های مشترک میان قوای مقننه و مجریه را در تلطیف فضای سیاسی کشور بسیار موثر دانست.

"سید علی آقازاده دافساری" در گفت وگو با خانه ملت، با اشاره به نشست مشترک یکشنبه شب دولت و مجلس در بهارستان، گفت: قطعا برگزاری نشست‌های این چنینی به لحاظ مختلف می‌تواند، موثر باشد.

نماینده رشت با اظهار اینکه، میان دو قوه مجریه و مقننه به صورت ماهوی ارتباط بسیار نزدیکی وجود دارد، خاطرنشان کرد: این دو قوه به دلیل اینکه رکن ارتباط با مردم هستند، برگزاری جلسات مشترک میان دو قوه می تواند در عملکرد سازمان‌ها بسیار موثر باشد.

عضو فراکسیون اصولگرایان با اشاره به بحث‌هایی که اخیرا در پی بوجود آمدن اختلاف‌نظر میان دولت و مجلس در جامعه مطرح شد، افزود: در این ایام شیطنت‌هایی شد؛ خیلی دنبال این بودند که اختلاف بین دو قوه مجریه و مقننه وجود داشته باشد؛ اما برگزاری نشست‌های مشترک میان قوا، کمک زیادی به تلطیف فضای سیاسی کشور می کند.

آقازاده همچنین با اعلام اینکه برگزاری نشست‌های مشترک میان دولت ومجلس، بستر را برای ایجاد هماهنگی میان دو قوه فراهم می کند، اظهار کرد: ایجاد این هماهنگی همچنین زمینه را برای پیگیری بیشتر کارها و هماهنگی بیشتر برای رسیدن به نقاط مشترک فراهم می سازد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet