هدر موبایل
1387/02/11 13:18:00
سرویس سیاسی

پیام رییس مجلس به مناسبت اربعین 27 نفر از معلمان بسیجی استان چهارمحال و بختیاری

غلامعلی حداد عادل با ارسال پیامی به مناسبت اربعین درگذشت ۲۷ نفر از معلمان بسیجی استان چهارمحال و بختیاری، یاد آنان را گرامی داشت.

به گزارش خانه ملت، متن کامل پیام رییس مجلس شورای اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«و من یخرج من بیته مهاجرا الی الله و رسوله ثم یدرکه الموت فقد و قع اجره علی الله و کان الله غفورا رحیما».

سوره نسا آیه 100

حادثه تلخ جان باختن بیست و هفت نفر از معلمان بسیجی شهرستان شهرکرد و بروجن را به مردم عزیز و با ایمان استان چهارمحال و بختیاری و به ویژه به اهالی محترم بخش های بن و سامان تسلیت می گویم.

عزیزان از دست رفته شما مسافران کاروان راهیان نور بودند که به نور لقاء الهی پیوستند. آنان قصد داشتند تا با زیارت جبهه ها با شهیدان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس تجدید عهد کنند و یاد و خاطره ایثارگران را که قهرمانان بزرگ این ملتند برای دانش آموزان خود به ارمغان آورند و فرزندان این مرز و بوم را در کلاس های درس با ایمان و شجاعت و شهادت رزمندگان آشنا سازند.

اینجانب که خود را معلمی کوچک از جامعه بزرگ معلمان کشور می دانم در سوگ این معلمان از دست رفته شریک هستم و برای آنان علو درجات و برای بازماندگان و همشهریان عزیز آنها صبر و شکیبایی مسالت می کنم. امیدوارم رسیدگی و توجه مسئولان ذیربط بتواند در کاهش آلام خانواده های عزادار موثر باشد و دانش آموزان این معلمان با ایمان، در آینده ای نه چندان دور جای خالی آنان را در سنگرهای علم و ایمان پرسازند و آرمان آن عزیزان را زنده نگاه دارند.

غلامعلی حدادعادل رئیس مجلس شورای اسلامی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet