هدر موبایل
1389/06/01 18:54:00
سرویس بین الملل
نصیرپور:

رفتار و گفتار آمریکا صادقانه نیست

**عضو کمیسیون اجتماعی گفت: نیروگاه هسته‌ای بوشهر تنها برای نیازهای اقتصادی طراحی شده و در صورت حمله به آن غرب باید منتظر پاسخی ناباورانه از طرف نیروهای نظامی جمهوری اسلامی باشد.

"مجید نصیرپور" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص گزارش سالانه وزارت خارجه آمریکا مبنی بر این که ایران از تروریست حمایت می کند، اظهار داشت: به نظر می رسد اینها یک حرکت و فرار رو به جلو توسط نهادهای دولتی آمریکاست و بیشتر برای پاسخگویی به افکار عمومی خودشان است و توجیه رفتارهایی است که در خاورمیانه داشته اند.

وی افزود: قطعا بحث تروریست و حمایت از آن قابل انتساب به نظام جمهوری اسلامی نیست؛ چرا که ایران خود قربانی تروریست است و مسئولین عالی رتبه نظام حتی مردم عادی ما در معرض ترور و رفتارهای تروریستی بوده اند و ما شهدای زیادی را در این عرصه از دست دادیم.

نماینده سراب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دنیا امروز شاهد است که آمریکا به بهانه وجود آزادی مهمل، محفلی برای حضور گروه های تروریستی که حتی به میهن خودشان وفادار نبودند و صرف نظر از حاکمیت مستقر، به جغرافیای این میهن هیچ وابستگی نداشته و در کنار دشمن مردم ایران قرار گرفتند، به وجود آورده است.

وی با بیان اینکه رفتار و گفتار آمریکا صادقانه نیست گفت: آمریکا خود متهم به حمایت تروریست است و در افکار عمومی محکوم است.

نصیرپور در ادامه با اشاره به گفته های جان بولتون مبنی بر حمله نظامی به ایران همزمان با راه اندازی نیروگاه هسته ای بوشهر گفت: فعالیت این نیروگاه با توجه به قدمتی که دارد هیچ نکته پنهان و مخفی ندارد و برای نیازهای اقتصادی کشور طراحی شده و با طی مراحل قانونی و مجوزهای لازم و مسئول جهانی، این فعالیت تحقق پیدا کرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet