شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/06/02 10:08:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زمانی:

راه‌اندازی نیروگاه بوشهر توخالی بودن تهدیدات آمریکا و اسرائیل را ثابت کرد

**نماینده کنگاور در مجلس صبر و استقامت ملت و مسئولان ایران را عامل اصلی راه‌اندازی نیروگاه بوشهر دانست و گفت: با راه‌اندازی این نیروگاه توخالی بودن تهدیدات آمریکا و اسرائیل برای همه ثابت شد.

سید جواد زمانی نماینده مردم کنگاور و سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به سوخت‌گذاری و راه‌انداز نیروگاه بوشهر، اظهار داشت: صبر و تحمل ملت و مسئولان ایران باعث شد تا این نیروگاه به نتیجه مطلوب خود برسد.

وی افزود:در طول مسیر راه‌اندازی این نیروگاه مشکلاتی برای مسئولین کشور پیش آمد ولی صبر و استقامت آنها بود که باعث دستیابی به این پیروزی بزرگ شد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس همچنین یادآور شد: با راه‌اندازی این نیروگاه همه جهانیان فهمیدند که ملت ایران همه مشکلات خود را با تحمل و صبر به پیروزی منتهی می‌کند.

زمانی با اشاره به تهدیدات آمریکا و اسرائیل برای حمله به نیروگاه بوشهر در صورت راه‌اندازی این نیروگاه، گفت: بر این اساس دشمنان داخلی و خارجی کشور خوشحال بودند از اینکه این نیروگاه یا ادامه پیدا نمی‌کند و یا اگر ادامه پیدا کند به نتیجه مطلوب نمی‌رسد.

به گفته این نماینده مجلس هشتم ایران با راه‌اندازی این نیروگاه ثابت کرد که آمریکا و اسرائیل هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند و برای مردم و کشورهای تابع آمریکا و اسرائیل نیز روشن شد که تمامی حرف‌های آنها شعار است و همانند طبل توخالی می‌ماند.

وی همچنین با اشاره به حضور کشور روسیه در ایران برای این موضوع، خاطرنشان کرد: روسیه نیز طرف قابل اطمینانی برای ما نیست چرا که آنها تنها وقتی با اصرار ایران در این زمینه روبرو شدند؛ تن به این قضیه دادند.

نماینده کنگاور در مجلس ادامه داد:‌ اگر روسیه این کار را تمام کرد به دلیل آن بود که چاره‌ای جز این نداشت و وقتی دید ایران با بهانه‌گیری از این موضوع دست برنمی دارد و این موضوع باعث بی‌اعتمادی ما به آنها می‌شود؛ کوتاه آمدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet