ایام محرم 1398
1389/06/02 10:14:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
احمدی‌بیغش:

تقوای سیاسی درتصمیم‌گیری‌ها اثرمستقیم ومثبت دارد

**محمود احمدی‌بیغش با تاکید بر این‌که تقوای سیاسی در تصمیم‌گیری‌ها و تمام امور کارگزاران نظام اثر مستقیم و مثبت دارد، گفت: در صورتی که مسئولان نظام « تقوا» را در امور خود و مسائل سیاسی، اخلاقی و اجتماعی نفوذ ندهند، رفتار آن‌ها به بیراهه کشیده شده و دوگانگی‌ها و اختلاف‌ها تشدید می‌شود.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد:‌ از آنجا که ما به عنوان مسلمان در حکومت اسلامی و دینی زندگی می‌کنیم، قطعا بایستی اعمال و رفتار ما مرتبط بر آموزه‌های دینی باشد که در این رابطه از « مردم عوام» و « مسئولان نظام » توقع‌های متفاوتی وجود دارد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی هم‌چنین با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران نظام گفت: در این بیانات مقام معظم رهبری به کارگزاران نظام تذکر دادند که حدود و حریم خود را رعایت کرده و دست به تفرقه نزنند، و هم‌چنین با حفظ وحدت، تقوای الهی را رعایت کنند. این بیانات بدان دلیل است که اصل و اساس امورات کارگزاران در حکومت دینی، بایستی بر پایه داشتن تقوا باشد.

احمدی‌ بیغش افزود: اگر تقوای الهی رعایت نشود، به بیراهه کشیده می‌شویم که در این بین نظام و مردم متضرر اصلی و اولیه‌ی برخورد ناصحیح مسئولان خواهند بود.

نماینده شازند در مجلس در پایان تاکید کرد: در صورتی که همه مسئولان تقوای سیاسی را رعایت کنند، آن‌گاه به یک مدینه فاضله دست پیدا خواهیم کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet