حلول ماه ربیع الاول
1389/06/02 10:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

دولت‌هایی که به محرومین جامعه خدمت می‌کنند توفیقات بیشتری دارند

**یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خارج کردن دولت از تمرکز و ابتکار و خلاقیت سفرهای استانی را از جمله ویژگی‌های دولت‌های نهم و دهم برشمرد.

محمدکریم عابدی، نماینده فردوس ، طبس ، سرایان و بشرویه در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به آغاز هفته دولت توفیق دولت‌ها را در گرو تاسی به الگوی مدیریتی امیرالمومنین (ع) دانست و با یادآوری این نکته که شهید رجایی بدین دلیل موفق بود که خود را در خدمت محرومین جامعه قرار داد، افزود: دولت‌هایی که به محرومین جامعه خدمت می‌کنند، توفیقات بیشتری دارند که در این زمینه دولت احمدی‌نژاد نیز با این رویکرد به صحنه آمد تا بتواند راه امام (ره) و انقلاب را دنبال و برخی از اصول آنکه به فراموشی رفته بود، را احیا کند.

وی توجه به محرومین را یکی از این اصول فراموش‌ شده دانست و گفت‌:‌در دولت‌های گذشته شهرها بزرگتر شد و توجهی به محرومین جامعه صورت نگرفت، اما دولت نهم و دهم دولت را از تمرکز خارج کرد و با ابتکار و خلاقیت سفرهای استانی توانست به توفیقاتی برسد، اگرچه با ایده‌آل‌های اصلی فاصله وجود دارد.

به گفته وی این مقوله باعث کسب رای بیشتر احمدی‌نژاد در دوره دهم انتخابات ریاست جمهوری شد؛ چرا که علاقه‌مندی مردم محروم را به همراه داشت و لذا باید با تمکین از قانون اساسی و مقام معظم رهبری به اهداف بلند تدوین شده دست یافت.

این نماینده مجلس همچنین جلسه اخیر دولت و مجلس را که در جهت وحدت و یکپارچه‌گی دو قوه بود مثبت ارزیابی کرد و با یادآوری این نکته که در صورت برقراری وحدت ،‌اقتدار و امنیت ملی ما تضمین می‌شود افزود: در سایه اختلافات مفاسد اقتصادی و اجتماعی بیشتر رشد می‌کند و لذا برای مقابله با آنها و نیز تهاجم فرهنگی نیاز به وحدت داریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet