هدر موبایل
1389/06/02 10:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضوفراکسیون اصولگرایان:

سفرهای استانی باعث شددولت نارسایی‌ها و کمبودها را به طور واقعی ببیند

**نائب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به دولت پیشنهاد کرد که در ایام ماه مبارک رمضان سفرهای خود به شهرستان‌های اطراف تهران را ادامه دهد.

اسماعیل کوثری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که سفرهای استانی دولت به عنوان یکی از موفقیت‌های خوب به شمار می‌رود که تبدیل به الگو شده، در خصوص هفته دولت و اقدامات دولت اظهار داشت: دولت نهم و دهم با آغاز این سفرها الگویی را پدید آوردند که مورد توجه قرار گرفت و وقتی که مردم دیدند دولت در پایتخت ننشسته و به دورترین نقاط کشور رفته و با مردم و مسوولان و مستضفعان دیدار می‌کند، به این مساله اقبال نشان دادند.

به گفته این عضو فراکسیون اصولگرایان، این سفرها اقدام شایسته‌ای بود که موجب دیده شدن احترام دولت به مردم شد و باعث شد که دولت نارسایی‌ها و کمبودها را به طور واقعی ببیند و راه‌حل‌های درست برای آن ارائه دهد.

این نماینده مجلس با تقدیر ازاین ابتکار و خلاقیت، در خصوص ایام ماه مبارک رمضان و عدم انجام سفر به شهرستان‌های دوردست پیشنهاد کرد که دولت در شهرستان‌های اطراف تهران حضور یابد، چرا که این مساله در هفته دولت و نشان دادن عملکرد دولت، موثر واقع می‌شود.

کوثری در ادامه، « اخلاق ،روحیات و عملکرد شهیدان رجایی و باهنر» را الگویی برای دولتمردان بعدی برشمرد که پس از 20 سال از انقلاب کسی به آن توجه نکرده بود و افزود: اما این مقوله در دولت نهم و دهم به عنوان الگویی مدنظر قرار گرفت و این دو دولت در راستای عدالت و احترام متقابل به مردم عمل کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet