حلول ماه ربیع الاول
1389/06/02 10:19:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده کهگیلویه و بهمئی:

سفرهای دولت به استان‌ها کاری جدید و ابتکاری است

**نماینده شهرستان های کهگیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی گفت: سفرهای دولت به استان‌ها یک کار جدید و ابتکاری بوده است که در دولت‌های گذشته به هیج وجه وجود نداشته است.

حجت الاسلام علی محمد بزرگواری درگفت‌وگو با ایسنا افزود: در این سفرها رئیس جمهور با دیدار چهره به چهره با مردم از نزدیک مشکلات آنان را بررسی می کند و این مسأله باعث اعتماد سازی بین مردم و مسوولان دولت شده است.

این نماینده مجلس اضافه کرد: در هر سفر رئیس جمهور به استان‌ها مصوبات فراوانی بر اساس مطالعات قبلی و پیشنهادات صورت می گیرد که با اتمام کار عمرانی این پروژه ها در قالب مصوبات برکات فراوانی شامل استان‌ها می شود و کهگیلویه و بویراحمد از جمله این استان‌ها بوده که با بهره برداری از پروژه های چندین دوره سفر رئیس جمهور و هیأت دولت به این استان شاهد توسعه آن در همه بخش ها بوده‌ایم.

وی عنوان کرد: رئیس جمهور و مسوولان با دلسوزی تمام مسایل و مشکلات مردم را از نزدیک بررسی می کنند و گاهاً به دور افتاده ترین روستاها می روند که قبلاً حتی مردم این روستاها مدیر کلی را ندیده بودند که از نزدیک به روستای آنان سفر کند و از نزدیک مشکلات آنها را بررسی کند.

وی تاکید کرد: بنده به نوبه خود از این حرکت دولت قددانی می کنم؛ چرا که این کار دولت بسیار با ارزش و قابل تحسین است که هم رضای خدا و هم رضای بندگان آن رادر پی داشته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet