هدر موبایل
1389/06/02 10:20:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده سبزوار:

مسوولان و کارگزاران ولایتمداری را سرلوحه خویش قرار دهند

**نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: برای رسیدن به تقوای سیاسی باید غرور و خودبینی را کنار گذاشته و از انتقادهای سازنده استقبال کنیم.

علی بروغنی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: همه مسوولان باید در چارچوب قوانین و وصیتنامه سیاسی امام(ره) و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب حرکت کنند.

وی با طرح این سوال که چرا فکر می‌کنیم کسی که انتقاد می‌کند دشمن ماست، تاکید کرد: کسی که انتقادی به دولت و مجلس دارد نباید کنار گذاشته شود.

وی خاطرنشان کرد: تخریب دیگران ناشی از پیروی از هوای نفس بوده و روشن است تخریب رقیبی که وظیفه و کارش را شایسته و درست انجام می‌دهد، از روی بخل و حسد و ناشی از ضعف تقوای سیاسی است.

نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: اگر به تفکر دیگران احترام بگذاریم مشکلات حل می‌شود، ما باید قبول کنیم که دیگران هم درک و شعور دارند و دلسوز هستند، لذا این‌طور نباشند که فکر کنیم ما فقط دلسوز نظام هستیم و دیگران حق دلسوزی ندارند.

وی با تاکید بر این‌که رمضان ماه بخشش پروردگار است، خاطرنشان کرد: باید در اوضاع کنونی فداکاری را پیشه کنیم و از یک طرف با نفس درونی و از طرفی دیگر با شیطان بیرونی، آمریکا و اسرائیل مبارزه کنیم.

بروغنی هم‌چنین از مسوولان و کارگزاران خواست تا ولایتمداری را سرلوحه خویش قرار بدهند و در مسیر گذشت و فداکاری گام بردارند و در ادامه تاکید کرد: وقتی خداوند یک ماه را ماه بخشش قرار داده است، ما هم بایستی از این فرصت نهایت استفاده را ببریم و خود را با سلاح تقوا تجهیز کنیم.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه ادامه داد: بخشش و گذشت سرآغاز ایجاد وحدت است، با وحدت و همدلی می‌توانیم به مردم خدمت کنیم و رضایت پرودگار هم در خدمت رسانی شایسته به مردم است.

وی با بیان این‌که بدون وحدت و همدلی، کشتی اصولگرایی با به وجود آمدن روزنه‌ای‌ غرق خواهد شد، تاکید کرد: اگر درست‌تر نگاه کنیم می‌بینیم که همگی در کشتی جمهوری اسلامی هستیم و اگر کاری کنیم که به آن آسیبی برسد، همگی غرق خواهیم شد.

بروغنی خاطرنشان کرد: نباید در مسیر تخریب رقبا گام برداریم و باید تقوای دینی را سرلوحه تقوای سیاسی قرار دهیم و برای این امر نیز هر کسی باید از خویش شروع کند و از حد حرف فراتر رود و به گفته‌ها جامه عمل بپوشاند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet