هدر موبایل
1389/06/02 11:42:00
سرویس صحن
طباطبایی نژاد در نطق میان دستور:

رژیم صهیونیستی کوچکتر از آن است که تهدیدی برای ایران باشد

**نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: رژیم صهیونیستی کوچکتر از آن است که تهدیدی برای ایران اسلامی باشد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "سیدمصطفی طباطبایی نژاد" در نطق میان دستور خود در جلسه علنی روز سه شنبه 2 شهریور ماه با تبریک ماه رمضان در فضیلت این ماه، گفت: از فواید معنوی ماه رمضان این است که انسان را تطهیر و اراده انسان را قوی و غرایض او را تعدیل می کند و اثر اجتماعی آن بر کسی پوشیده نیست.

نماینده اردستان در بخش دیگری از نطق خود با اشاره به توصیه های مقام معظم رهبری در دیدار با کارگزاران نظام گفت: معظم له که سکاندار انقلاب هستند وحدت و همدلی را تکیه گاه اساسی ملت و نظام در ادامه حرکت مقتدرانه انقلاب اسلامی دانستند و تاکید کردند که اتحاد و همدلی مسئولان کشور یک فریضه است و تعمق در مخالفت با آن به خصوص در نطق بالا خلاف شرع است که همه باید در جهت فرمایشات ایشان حرکت کنید.

وی ادامه داد: زیرا که سعادت دنیا و آخرت در این است که ولایت مداری را فصل الخطاب اختلاف سلیقه ها بدانیم.

طباطبایی نژاد با تاکید بر لزوم اهمیت دادن به علم و دانش در کشور، گفت: اهمیت دادن به علم و دانش و علما و دانشمندان که بحمدالله ایران اسلامی آراسته به دوبال علمی حوزه و دانشگاه می باشد، اطاعت و پیروی از علما و مراجع بزرگ تقلید همیشه در صدر مبارزه با ظلم و فساد و خرافات بوده اند و تجربه آن از زمان غیبت کبری بقیه الله اعظم بوده است، امروز هم ضرورت ان برای مسئولان و مردم احساس می شود.

وی با بیان اینکه صلاح دین و دنیا در اطاعت از علما است، افزود: اهمیت دادن به دانشمندان دانشگاهی و استفاده از نظرات آنها به ویژه در مسائل اقتصادی می تواند نتایج مثبتی را در برداشته باشد که جا دارد از دانشمندان و مخترعان کشور که در پیشرفت کشور تلاش فراوان دارند و نتایج آن در بعد علمی بر هیچ کس پوشیده نیست.

نماینده اردستان به انتقال سوخت به نیروگاه اتمی بوشهر اشاره کرد و گفت: آغاز انتقال عملیات سوخت به ساختمان داخلی نیروگاه اتمی بوشهر از چند جهت حایزاهمیت است.

وی افزود: اولاً ایران اسلامی اولین کشور خاورمیانه است که به نیروگاه برق هسته ای مجهز می شود؛ ثانیاً نیروگاه هسته ای بوشهر یک پیروزی سیاسی و علمی برای ایران در عرصه بین المللی می باشد.

طباطبایی نژاد ادامه داد: خالثاً امروز جامعه جهان از این ایده که برنامه هسته ای ایران صلح آمیز است حمایت می کند.

وی افزود: رابعاً با وجود تحریم هایی که از اول انقلاب تاکنون بر علیه ایران بوده است و امریکا بر آن اصرار داشته این پیروزی نصیب ایران شده است و امریکا در این مرحله شکست خورده است.

نماینده اردستان خاطرنشان کرد: خامساً این پیروزی و بهره برداری از جت بم افکن کرار و پیروزی های فراوان را در هفته دولت تبریک گفته و خواهان کار و تلاش و همت مضاعف هستیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به حمایت جمهوری اسلامی ایران از مردم فلسطین تصریح کرد: بحث حمایت از فلسطین و مردم غزه و دشمن های آمریکا و اسرائیل همچنان به قوت خود باقی است و امسال هم در روز قدس مردم جوان و به ویژه مردم خوب و متعهد ایران اسلامی پاسخگوی آن خواهد بود.

وی افزود: باید بدانیم رژیم صهیونیستی کوچکتر از آن است که بتواند تهدیدی برای ایران اسلامی باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet