هدر موبایل
1389/06/02 11:53:00
سرویس صحن
مقدسی در نطق میان دستور:

ملت ایران هرگز در بن‌بست تحریم قرار نمی‌گیرد

**نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از سازمان ملل متحد به خاطر موضع‌گیری‌های همیشگی در مقابل ایران به برخی مسائل داخلی اشاره کرد و خواستار اتحاد و انسجام بین تمام خدمتگزاران نظام شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "هادی مقدسی" در جلسه علنی روز سه شنبه 2 شهریور ماه در نطق میان دستور خود ضمن عرض تبریک به ملت ایران به مناسبت راه‌اندازی نیروگاه بوشهر، از رویکرد سازمان ملل انتقاد کرد و گفت: از سازمان ملل که در موضع‌گیری‌های خود بازیچه دست استکبار جهانی شده است گلایه داریم و به آنها اعلام می‌کنیم ملت ایران هرگز در بن‌بست تحریم قرار نخواهد گرفت.

وی با بیان این که حتی کشورهای حامی آمریکا نیز به تبعات منفی این تحریم‌ها برای خودشان آگاه هستند، اظهار داشت: اردوگاه کشورهای حامی آمریکا از تحریم‌ها علیه ایران استقبال نکردند؛ چرا که از خسران جبران‌ناپذیر آن آگاه هستند و می‌دانند با طناب پوسیده آمریکا به چاه رفتن چه تبعاتی برای آنان خواهد داشت.

نماینده مردم بروجرد با خطاب قرار دادن کشورهای حامی تحریم ایران، افزود: این کشورها بدانند ملت ایران صلح‌طلب اما مقتدر و با صلابت در عرصه بین‌المللی حاضر خواهد بود و آنها نمی‌توانند کمترین خدشه‌ای در اراده ایران به وجود بیاورند.

مقدسی با موضع‌گیری در قبال برخی اظهارات سران رژیم صهیونیستی، خطاب به کشورهای حامی این رژیم گفت: اگر عقلانیت خود را از دست بدهید و تهدیدهای نظامی را عملی کنید، دیگر تنها خاورمیانه حوزه تهدید منافع شما از سوی ایران نخواهد بود و این آتش خاموش نخواهد شد مگر با نابودی کامل صهیونیزم جهانی.

وی در ادامه سخنان خود با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد شهیدان و رجایی از اقدامات دولت در چند سال گذشته تشکر کرد و گفت: انتظار از دولت استکبارستیزی در عرصه سیاسی است و اتحاد و انسجام بین تمام خدمتگزاران نظام مقدس با انتقاد از سخنان رئیس دفتر رئیس جمهور سخنان خود را ادامه داد و گفت: از رئیس جمهور خواهش می‌کنیم اجازه ندهند عده‌ای با ادبیات ناپسند موجب دلگیر شدن علاقه‌مندان نظام را فراهم کنند؛ چرا که ما همیشه دنبال مکتب اسلامی هستیم نه مکتب ایرانی.

نماینده مردم بروجرد در پایان سخنان خود با تشکر از دولت به خاطر تغییر مدیریت در استان لرستان ابراز امیدواری کرد این تغییر مدیریت باعث جبران فرصت‌های از دست رفته شود.

مقدسی همچنین به موضوع تشکیل استان زاگرس به مرکزیت بروجرد اشاره کرد که این سخنان وی با فریادهای دو دو نمایندگان مواجه شد و وی ناگزیر از این سخنان گذشت و به نطق خود پایان داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet