شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/06/02 12:32:00
سرویس صحن
عضو کمیسیون صنایع و معادن:

کاهش ساعت کار افزایش تعطیلات اثرات مخربی بر اقتصاد دارد

**عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی کاهش ساعت کاری در ماه رمضان و افزایش تعطیلات عید فطر را از لحاظ اقتصادی برای کشور بسیار مخرب دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، "سیدمهدی صادق" در جلسه علنی روز سه‌شنبه 2 شهریور در مخالفت با دو فوریت طرح کاهش ساعت کاری در ماه رمضان و افزایش تعطیلات عید فطر گفت: افزایش تعداد روزهای تعطیل در روزهای سال به طور قطع عامل مخربی در اقتصاد و جامعه به شمار می‌آید.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: افزایش تعطیلات عید فطر اثرات مخربی بر اقتصادی، اجتماعی و ارزش افزوده کشور وارد می کند.

وی خاطرنشان کرد: افزایش تعطیلات عید فطر به معنی این است که روز تعطیلات به 3 روز آن هم در وسط هفته، کشور را به تعطیلی و رکود کشاند.

صادق در مخالفت با حذف تعطیلات روز های 29 اسفند و 15 خرداد نیز تصریح کرد: روز 29 اسفند ماه به عنوان افتخار بزرگی برای مردم و روحانیت محسوب و از سوی دیگر بزرگترین روز برای مبارزه با استکبار و چپاول نفت تلقی می‌شود.

نماینده مردم آستانه اشرفیه همچنین یادآور شد: روز 15 خرداد هم به عنوان یکی از روزهای کاملا ارزشمند انقلاب به رهبری حضرت امام خمینی (ره) محسوب می‌شود. بنابراین طرح مذکور قابلیت مطرح شدن در صحن علنی را نخواهد داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet