هدر اصلی
1389/06/02 12:19:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کرمی‌راد:

موفقیت‌های دولت دهم بسیار زیاد است

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از شعارها و رویکردهای دولت‌های نهم و دهم به آرمان‌های امام راحل و ارزش‌های انقلاب نزدیک است، گفت: دولت کنونی موفقیت‌های بسیار بالایی داشته است.

محمد کرمی‌راد روز سه‌شنبه همزمان با نخستین روز از هفته دولت در گفت‌وگو با ایرنا افزود: به تعبیر رهبر معظم انقلاب، دولت در وسط گود است و همه باید به آن کمک کنیم تا نقایص برطرف شود.

وی همچنین گفت: اگر نمایندگان مجلس اشکالاتی را در دولت مشاهده کنند تلاش خواهند کرد تا با همکاری، این نقص برطرف شود.

کرمی‌راد ادامه داد البته طبیعی است که عملکرد دولت در هفته دولت با توجه به آنچه که مطرح می‌شود باید درمجامع و رسانه‌ها منعکس شود و خدمات دولت به سمع و نظر مردم عزیزمان برسد.

نماینده کرمانشاه در مجلس تصریح کرد: خدمات دولت باید دسته‌بندی شود و اطلاع‌رسانی طرح‌های افتتاح شده در این هفته باید در سطح کلان و به صورت مقایسه‌ای و بیلان کار عملکردی عرضه شود تا مردم تفاوت‌ها را دریابند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین گفت: مردم باید بدانند که دولت دهم در چه ابعاد و زمینه‌هایی خدماتی را به آنها ارایه داده است.

وی در ادامه، اقدامات دولت‌های نهم و دهم در ابعاد سیاست خارجی، فناوری هسته‌ای و سایر فناوری‌ها را بسیار موفقیت‌آمیز ارزیابی کرد و گفت: در دولت کنونی سیاسی‌کاری کمتری نسبت به دولت‌های قبل صورت گرفته است.

کرمی‌راد خاطرنشان کرد در مجموع عملکرد دولت را بسیار مثبت ارزیابی می‌کنم اما دولت باید نسبت به شعاری که داده است در انتخاب برخی وزرا تجدید نظر کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet