هدر موبایل
1389/06/02 12:21:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده بابل:

دوران فعالیت دولت احمدی‌نژاد دوران طلایی ایران است

**نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در دوران احمدی‌نژاد کشور به توسعه و شکوفایی دست یافته است، گفت: دوران فعالیت دولت احمدی‌نژاد دوران طلایی جمهوری اسلامی ایران است.

علی کریمی‌فیروزجایی روز سه‌شنبه همزمان با نخستین روز از هفته دولت در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا، عملکرد دولت احمدی‌نژاد را مثبت ارزیابی کرد و گفت: دولت نهم و دهم ادبیات جدیدی را در حوزه اداره کشور ایجاد کرده است.

وی ارتباط مستقیم رییس‌جمهور و اعضای کابینه با مردم و آشنایی نزدیک آنان با مشکلات مردمی را از مهم‌ترین اقدامات دولتمردان دانست و افزود: در دولت احمدی‌نژاد سفرهای استانی باب جدیدی را باز کرد که با این سفرها فاصله حاکمیت و مردم کم شد و موجب افزایش اعتماد مردم به حاکمیت شد.

فیروزجایی ادامه داد: سفرها و ملاقات‌های چهره به چهره و بازدیدهای دولتمردان از شهرستان‌های مختلف، نشان‌دهنده عملکرد بسیار مثبت دولت در رسیدگی به حل مشکلات مناطق محروم است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احمدی‌نژاد گام‌های خوبی را در زمینه صنعت، فرهنگ و آموزش و پرورش برداشته است، گفت: در دولت احمدی‌نژاد مشکلات بسیار زیادی در قسمت‌های مختلف کشور حل شده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه آموزش و پرورش و مدرسه‌سازی در دولت احمدی‌نژاد به اندازه طول تاریخ آموزش کشور اقدامات مفید صورت گرفته است و رییس‌جمهور در این زمینه فعالیت‌های مفیدی را انجام داده است.

فیروزجایی سال‌های باقیمانده دولت دهم را نیز سال‌های طلایی دانست و گفت: مطمئنا در این سال‌ها اقدامات زیادی از سوی دولتمردان انجام خواهد شد.

نماینده مردم بابل در مجلس یکی دیگر از اقدامات مثبت دولت احمدی‌نژاد را بازگشت کشور به گفتمان انقلاب و امام(ره) دانست و گفت: در 16 سال دولت‌های سازندگی و اصلاحات ادبیات روشنفکری و لیبرالی بر کشور حاکم شده بود و باعث ایجاد بسیاری از مشکلات شده بود ولی با روی کار آمدن دولت نهم، دوباره فضای معنوی در کشور طنین‌انداز شد.

وی تاکید کرد احمدی‌نژاد کشور را به گفتمان انقلاب و امام(ره) بازگرداند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet