انتخابات ریاست جمهوری
1389/06/02 11:58:00
سرویس صحن

مخالفت نمایندگان با یک فوریت الزام فدارسیون فوتبال به ایجاد رویه‌های جدید

**یک فوریت طرح الزام سازمان تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال به ایجاد رویه‌ها و اتخاذ ترتیبات جدید در ورزش فوتبال با رای مخالف نمایندگان در جلسه امروز مواجه شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، طرح یک فوریت الزام سازمان تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران به ایجاد رویه ها و اتخاذ ترتیبات جدید در ورزش فوتبال که از سوی 41 نفر از نمایندگان و با امضای آنان در صحن علنی مجلس مطرح شده بود، مورد موافقت نمایندگان قرار نگرفت.

یوسف نجفی که به نمایندگی از طراحان در مورد الزام یک فوریت این طرح سخن می گفت، با اشاره به مشکلات عدیده موجود در فوتبال گفت: فوریت این طرح از آنجا که فوتبال یک ورزش پویا و زنده است برای ما مورد توجه است و از سوی دیگر چون اساس طرح برای رفع مشکلات این ورزش طراحی شده است، از نمایندگان خواهش می کنیم که به یک فوریت این طرح رای مثبت بدهند.

در مقابل سخنان نجفی، فلاحت پیشه نماینده دیگر مجلس با مغایر خواندن این طرح با آئین نامه فیفا خواستار مخالفت نمایندگان با یک فوریت آن شد و گفت: علاوه بر اینکه دلیل در فوریت قرار گرفتن این طرح مشخص نیست، این طرح در مغایرت با آئین نامه فیفاست و باعث افزایش مشکلات فدراسیون فوتبال ما با فیفا می شود و در ضمن در شان نمایندگان مجلس هم نیست که از بعد نظارتی خود خارج شوند و به طور مستقیم در مسئله فوتبال ورود کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet