هدر موبایل
1389/06/02 15:47:00
سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون کشاورزی خبر داد:

تعداد امضا کنندگان استیضاح وزیر نیرو به 25 نفر رسید

**حاجی اصغری تصریح کرد: وزیر نیرو امروز برای پاسخ به سوالات نمایندگان به کمیسیون کشاورزی می‌آید؛ اما از آنجایی که ما با ایده‌ها، نظرات و دیدگاه‌های ایشان آشنایی داریم، در جلسه علنی فردا چهارشنبه طرح استیضاح اعلام وصول می‌شود.

"سیدمحمدرضا حاجی اصغری" نماینده میانه در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت درباره استیضاح وزیر نیرو گفت: طرح استیضاح وزیر نیرو از دو ویژگی مهم برخوردار است. نخست اینکه طرح استیضاح برخاسته از کار کارشناسی کمیسیون تخصصی است و دیگر اینکه سوالات نمایندگان از وزیر نیرو در مدت یک سال وزارت ایشان جمع آوری شده و در اختیار نمایندگان قرار گرفته است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی انتقادات خود به وزیر نیرو را به عنوان یکی از امضا کنندگان استیضاح اینگونه بیان کرد: برنامه هایی که بر اساس قانون مصوب شده و در حیطه کاری این وزارتخانه بوده به درستی اجرا نشده، نحوه تعامل این وزارتخانه با کمیسیون کشاورزی قابل تامل است و به کار گیری افراد بی تجربه در این وزارتخانه جای بحث دارد.

نماینده میانه خاطر نشان کرد: وزیر نیرو امروز برای پاسخ به سوالات نمایندگان به کمیسیون کشاورزی می آید اما از آنجایی که ما بارها در کمیسیون کشاورزی در خدمت ایشان بوده ایم با ایده ها، نظرات و دیدگاههای ایشان آشنایی داریم در جلسه علنی فردا چهارشنبه طرح استیضاح اعلام وصول می شود.

حاجی اصغری تصریح کرد: نمایندگان مجلس با توجه به کارشناسی های صورت گرفته از استیضاح استقبال کرده و تاکنون تعداد امضاهای استیضاح به عدد 25 رسیده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet